הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

IDdesign משיקה בישראל, כפיילוט לרשת העולמית, מותג אינטרנטי חדש בשם "My Home Page"

11/05/2008 17:15

 

            אבי כהן, מנכ"ל קבוצת EFD בעלת רשת IDdesign, הכריז היום על השקת מותג חדש, שישמש כפלטפורמה חדשנית וייעודית לקהל היעד הצעיר. ישראל הינה המדינה הראשונה בעולם, בה משיקה הרשת הבינלאומית את המותג החדש, המיועד לצרכני עיצוב עדכני שתקציבם מוגבל, כאלה שמחפשים רהיטים מעוצבים ומדליקים, במחירים זולים.

 

            כהן אמר, כי " IDdesign ישראל נבחרה להוביל את הפיילוט, לאור העובדה שהישראלים זוהו כבעלי פתיחות רבה ונכונות לאמץ טרנדים עיצוביים וטכנולוגיים חדשים".

   

            במסגרת המהלך, משיקה IDdesign את אתר האינטרנט www.myhomepage.co.il . אתר e-commerce ייחודי בעיצובו וידידותי במיוחד למשתמש, שישמש כחנות רהיטים מזמינה וטרנדית, המציעה מגוון רחב של פריטי ריהוט מעוצבים ומדליקים במחירים זולים במיוחד, מתאימים לכיסו של הקהל בגילאי 25 - 35

 

            השקת המיזם החדש, שמותג ע"י חברת OPEN, תלווה בקמפיין עתונות ואינטרנט באמצעות משרד הפרסום LoGic Adv, בהשקעה כוללת של כחצי מליון ₪ , תחת הסיסמא: הבית שלך פותח דף חדש

 

            אבי כהן  הוסיף: "לאחר בדיקות ומחקרים שערכנו לגבי ערוץ השיווק המתאים ביותר לקהל היעד בגילאים 25-35, התקבלה ההחלטה להשיק לראשונה ברשת הבינלאומית חנות קונספט אינטרנטית, כפיילוט ראשוני מסוגו בישראל, אשר אם יצליח, ישוכפל לשאר סניפי הרשת ברחבי העולם. צפי המכירות שלנו לשנה הראשונה הוא כעשרים מליון שקלים ואין לנו ספק, כי לאחר שהקהל יתרגל להשתמש במדיה ויבין את הכדאיות הכלכלית יוצאת הדופן, המכירות יעלו בצורה משמעותית. אנו ערוכים עם מלאים גדולים במיוחד, שיאפשרו אספקה מיידית. בנוסף, אנו מציעים שירות ייחודי בענף, לפיו אנו נאפשר ללקוחות לבצע  הזמנות לאספקה עתידית גם על מוצרים שלא יהיו זמינים במלאי במועד ביצוע ההזמנה. "

 

            לי אפיק, סמנכ"ל הסחר והשיווק של רשת IDdesign, " www.myhomepage.co.il הינה חנות מקוונת , אשר תעניק את המענה האולטימטיבי עבור הקהל שהגדרנו -  בגילאי 25-35, בעלי דירות שכורות, רווקים או נשואים טריים, שמעודכנים בטרנדים עיצוביים ורוצים דירה מדליקה, אבל עוד לא מרהטים את בית הקבע שלהם - ותאפשר לו לרכוש ריהוט טרנדי ומעוצב ברוח וסגנון קולקציית רשת IDdesign, אבל במחירים זולים מאוד. בהקמת האתר שמנו דגש על עיצוב ייחודי וחדשני, התואם את רוח המותג והמוצרים הנמכרים בו ועל נוחות השימוש- כראוי לקהל ענייני ועסוק, שזמנו קצר."

 

            בחנות הוירטואלית יוצעו למכירה למעלה מ 200 פריטים מקטגוריות הריהוט השונות: ספות, ספות מיטה, כורסאות, מזנונים, יחידות טלוויזיה, שידות, שולחנות סלוניים, שולחנות אוכל, כסאות, שולחנות וכסאות בר, חדרי שינה, ארוניות ויחידות אחסון, כסאות משרדיים, שולחנות עבודה ועוד.

 

            לצד הצגת הרהיטים שמרכיבים את קולקציית myhomepage, מוצגים באתר גם קונספטים מגוונים ועכשוויים לעיצוב חדרים שלמים מפריטים אלה, כ"הצעות הגשה" מעוצבות ומזמינות, שיסייעו לגולשים ברעיונות לעיצוב ביתם וימחישו כיצד ניתן לעשות זאת דרך האתר – ובעלות נמוכה מאד. קולקציית פריטי הריהוט תתחדש כל כחודשים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד