הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

BeingGirl- אתר חדש לנערות צעירות

24/07/2008 13:50

אתר BeingGirl.co.il הוא פלטפורמה אינטראקטיבית הפונה לתחומי העניין של נערות בגילאי 11-17: יחסים, יופי, בריאות, אופנה, שינויים גופניים בגיל ההתבגרות וכן משחקים וסקרים חדשים ומרתקים. האתר נוצר במקורו בארצות הברית, ולאור הצלחתו הרבה שם, הועתק הפורמט ליותר מ-40 מדינות בעולם כשמדי יום נרשמות יותר ממיליון כניסות לאתר.

 

את BeingGirl הקימה Always מותג ההיגיינה הנשית המוביל, המתגאה בהבנה העמוקה שרכשה על צורכיהן האינטימיים של נשים ובהסתמך על הבנה זו הקימה את האתר לשימושן של נערות צעירות.  BeingGirl הוא אתר מעוצב עם מראה שמתאים לטעמן של נערות צעירות וכולל משחקים מגניבים, סקרים אינטראקטיביים ואזורים שונים שבהם נערות יכולות להגיב לכתבות או להעלות כתבות וסיפורים משלהן.

 

באתר יש כתבות ומשחקים משעשעים, אבל בעיקרו יש בו תשובות לשאלות על גיל ההתבגרות והמחזור החודשי, גם מידע עובדתי אמין על גיל ההתבגרות בפורמט החדשני ביותר. ב-BeingGirl יש תוכנה שתחשב מתי את עשויה לקבל את המחזור הבא, גוף נערה אינטראקטיבי שמדגים את השינויים המתרחשים בגיל ההתבגרות, והמדור "שאלות לאיריס" שבו נערות תוכלנה לקבל תשובות לשאלות הפרטיות ביותר שלך ישירות לדוא"ל הפרטי.

 

לאתר אפשר להיכנס משתי כתובות, www.beinggirlc.o.il או www.4girls.co.il, אתר הפועל במשותף עם BeingGirl ישראל.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד