הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קוגל שופס: אתר סחר חדש כשר ושומר שבת למגזר החרדי-דתי בשיתוף וואלה! שופס

16/03/2009 14:00

אתר חדש www.koogle.co.il למגזר החרדי-דתי בישראל בשיתוף וואלה! שופס, הושק לאחרונה בישראל. מדובר באתר חדש המותאם במיוחד לקהל זה ואשר מופעל על ידי קבוצת יזמים מהמגזר החרדי. האתר מותר לגלישה וקיבל את כל ההכשרים הנדרשים מהרבנים.

אתר הסחר מופעל על ידי וואלה! שופס www.koogleshops.co.il, והוא הותאם מבחינת מבנה המוצרים שהוא מציע לקהל החרדי-דתי. לא ימכרו בו לדוגמא מסכי טלוויזיה והאתר אינו פעיל בשבתות חגים ומועדים. בנוסף כל תמונות האנשים או בעלי חיים הוסרו מהאתר וקיימות בו רק תמונות של המוצרים עצמם.

באתר יופיעו בין היתר מוצרי חשמל גדולים יותר המתאימים למשפחות ברוכות ילדים כגון מכונת כביסה עם תוף של 10 ק"ג מקררים עם נפח גדול תנורים גדולים ועוד. בנוסף מוצרי תיירות שימכרו באתר יכללו מלונות כשרים עם דילים מיוחדים הסגורים מראש אך ורק לקהל החרדי כולל למשל כיסוי ואיטום מרפסות החדרים אשר משקיפים לבריכה.

סיגל כספי סמנכ"ל הסחר והשיווק של וואלה! שופס מציינת כי בישראל פלח שוק נרחב אשר כעת יכול לרכוש באינטרנט ללא חשש שמא יתקל בתמונה לא רצויה או פרסום אשר אמונתו אינו מאפשרת לו לצפות בהם. האתר החדש הינו אתר כשר לחלוטין, שומר שבת ואשר יציע אלפי מוצרים מותאמים לטובת הציבור הדתי בישראל במחירים זולים ובתנאי תשלום ארוכים, כאשר כל המוצרים באתר בסכום מעל  499 שקלים מוצעים ב- 36 תשלומים ללא ריבית.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד