הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מיתוג חדש ל"החצי השני"- אתר ההכרויות לסטודנטים ואקדמאים

7/04/2009 16:15
הגדל

החצי השני – www.onlyu.co.il, אתר ההכרויות המוביל בישראל לסטודנטים ואקדמאים, מוביל בימים אלה מהלך למיתוג מחדש, בהשקעה של כ-1 מיליון ₪.

 

במסגרת המהלך, השיק האתר עיצוב ייחודי לעמוד הבית והעלה מגזין אינטרנטי מקיף עם מגוון תכנים, כתבות וטיפים לסטודנטים ולאקדמאים המעוניינים בקשר רציני.

 

האתר, הפועל בשיתוף אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א וקמפוסים מובילים ברחבי הארץ, מציע לסטודנטים ואקדמאים שיטה חדשנית להיכרויות המגדילה את הסיכויים למציאת אהבה. השיטה מבוססת על חיפוש בני זוג בהתאמה דו כיוונית המאפשרת תוצאות מדויקות ויצירת התאמה מושלמת בין הדרישות של שני הצדדים.

 

בנוסף, מציע החצי השני מערכת דירוג ייחודית לכרטיסי הגולשים לפי פרמטרים של איכות התמונות והתכנים, כך שכרטיסים עם תמונות מושקעות ותכנים מקוריים זוכים לציונים גבוהים ולהיפך. עוד באתר , פיצ'ר "כן-לא-אולי", המאפשר לחברי האתר להיפגש ולהכיר בן זוג/בת זוג בצורה ישירה ומהירה, עפ"י דפדוף בקטלוג תמונות מוגדלות ואפליקציה ליצירת קשר.

 

שלומי כהן, מנכ"ל ובעלים של החצי השני: "בחרנו להציג את המיתוג החדש של האתר לפני החג, כדי שרבים יוכלו להתחיל ולמצוא בני זוג לקשר רציני במהלך חוה"מ פסח. חשוב לי להדגיש ולציין כי אנו דואגים ומוודאים שהחברים החדשים שמצטרפים לחצי השני יהיו בעלי תואר אקדמי או לומדים לתואר או בעלי רקע אקדמי או בעלי השכלה גבוהה ובכך שומרים על הבידול שלנו ועל מאגר איכותי של חברים. אתר החצי השני הוא אתר ההכרויות היחיד בארץ המבצע שיחה טלפונית אישית לנרשמים החדשים, במטרה לאמת את הנתונים והינו האתר היחיד ששומר על קהילה הומוגנית של סטודנטים ואקדמאים".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד