הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דיזנהאוז יוניתורס משיקה פורטל תיירות המיועד להיות הגדול בישראל

22/04/2009 10:10

חברת דיזנהאוז יוניתורס מקבוצת איי.די.בי משיקה פורטל תיירות חדש (www.deasy.co.il). דיזנהאוז יוניתורס, המעסיקה למעלה מ-500 עובדים בכ-60 נקודות מכירה, היא חברת התיירות הגדולה ביותר בישראל. הפרויקט בוצע על ידי קבוצת התוכנה הישראלית eWave, המתמחה בפיתוח ובאינטגרציה של מערכות מידע.  לפי eWave, היקפו הראשוני של הפרויקט מוערך במיליון דולר.

 

הפורטל החדש נותן מענה הן ללקוחות הקצה והן לסוכנים, ובמרכזו עומדת מערכת מסחר אלקטרוני להזמנת שירותי תיירות. הפורטל משלב תפישת eCommerce מתקדמת עם התפישה שנקראת Travel 2.0 – שילוב בין אתר מכירות לאתר תוכן עשיר הכולל המלצות ותכנים אישיים המוזנים על ידי הגולשים, בראייה עתידית של עולם התיירות באינטרנט מבחינת טכנולוגיה, ממשק וחוויית משתמש.

 

הפורטל החדש מאפשר לגולשים לאתר מוצרי תיירות המתאימים להעדפותיהם (חבילות נופש, טיסות, מלונות בארץ ובחו"ל, השכרת רכב ומוצרים מיוחדים), להזמין אותם ישירות בפורטל ולממש את הזמנתם ללא צורך בהתערבות סוכן – תוך קבלת פרטי הנסיעה והמסמכים הדרושים (e-ticket, שוברים למלון/השכרת רכב, וכדומה). עבור גולשים המעדיפים את הקשר הבינאישי, האתר מאפשר לבצע את תהליך הרכישה באמצעות סוכן. בנוסף, הפורטל מאפשר למנהלי מרכז הלקוחות להקצות הזמנות לסוכנים, לנהל את סטטוס ההזמנות, לצפות ברשימות הזמנות בחתכים שונים, ולתת מענה אינטרנטי לגולשים.

 

אלי וידבסקי, מנמ"ר דיזנהאוז יוניתורס, אומר כי במסגרת הפרויקט מוקם פורטל התיירות הגדול והמוביל בישראל. לדבריו, האתר החדש מהווה נדבך חשוב מאסטרטגיית החברה לספק שירות כולל בתחומי תיירות הפנים והחוץ למגזר הפרטי והעסקי, ויאפשר לה להרחיב באופן משמעותי את ערוצי המכירות שלה.

 

רפי גבאי, מנכ"ל eWave, אומר כי הפורטל החדש מתממשק למגוון מערכות תפעוליות, ופותח ב-.NET על גבי תשתיות של eWave. לדבריו, הטכנולוגיה שעליה מבוסס הפורטל תאפשר בעתיד שדרוג נוסף של יכולות המכירה גם באופן שאינו מקוון, וזאת באמצעות מתן כלי לוגיקה עסקית מתקדמים לסוכני הנסיעות.

 

אורי סלנט ונורית בן-חורין, מנהלי הפרויקט מדיזנהאוז, מוסיפים כי באתר הושקעו מאמצים רבים כדי לספק לגולש ממשק וחוויית משתמש ברמה של אתרי התיירות המובילים בעולם. כמו כן הושקע מאמץ רב כדי להציג בפני הגולש מידע מדויק ואמין, הכולל מוצרים ומחירים המבוססים על חיפוש בזמן אמת. לדבריהם, הצגת תוצאות חיפוש אמינות ומחירים מדויקים מהווה את אחת מן המטרות המרכזיות של הפורטל.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד