הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

המכון האקדמי טכנולוגי חולון רכש את מערכת ACS של חברת EM לדיוור מקוון לסטודנטים ומועמדים

7/08/2005

המכון האקדמי טכנולוגי חולון רכש את מערכת ACS  של חברת  EM (Education Marketing). המערכת תשמש לביצוע מושכל ואפקטיבי של דיוור אלקטרוני יוצא ונכנס לקהלי יעד שונים עימם המכון בא במגע ובעיקר סטודנטים ומועמדים ללימודים. המערכת כפופה  לתקנות ספאם מחמירות, קלה להפעלה וכוללת טיפול  משלב בניית המסר המתאים, דרך בניית מאגר המידע ועד לניתוח אפקטיביות.

 

המכון האקדמי טכנולוגי חולון החליט על רכישת המערכת כחלק מתהליך כולל של שידורג והתמקצעות במערך הייעוץ וההכוון האקדמי.  המערכת תאפשר למערך השיווק במכון לייעל את תהליכי השיווק, המכירה והשירות לסטודנט. המכון הטכנולוגי  בחן את מערכת ה- ACS  במקביל לחלופות אחרות הקיימות  בשוק הישראלי ומצא את מערכת ACS כמתאימה ביותר לצורכי מוסודת להשכלה גבוהה. המערכת פותחה על ידי חברת EM  בשיתוף חברת INWISE.  

 

בני פלומן, מנכ"ל EM מציין כי " כל מוסד אקדמי נאבק, בתקופת הרישום, להעביר את מסריו בצורה אפקטיבית ללקוחות הפוטנציאלים לביצוע פעולת מכירה. השימוש בדואר אלקטרוני ובניוזלטר הממוען אישית למתעניין ובנוי עם מערכת מעקב ושליטה ידידותית לבחינת אפקטיביות הניוזלטר, יכול להוות פתרון חשוב להגעה מהירה ומאוד כלכלית אל המתעניין.  מערכת ה- ACS מבצעת פעולות אלו ברמה הגבוהה ביותר".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד