הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מנטוס משיקה את "בנק הנשיקות של מנטוס"- משחק וירטואלי חדש בפייסבוק

29/07/2010 11:15
הגדל

בנק חדש נפתח בישראל! בנק הנשיקות של מנטוס – משחק וירטואלי, מגניב ודינאמי, וזהירות – אתם עשויים להתמכר.

 

בנק הנשיקות של מנטוס, הוא בנק בלי כסף, בלי טפסים, בלי לחכות בתור -  רק נשיקות ונשיקות ו... גם פרסים. בעלי חשבון בבנק הנשיקות של מנטוס יכולים להפקיד ולמשוך נשיקות, להלוות נשיקות, לשלוח נשיקות שונות לחברים,  להזמין חברים לפתוח חשבון ולהמיר נשיקות לפרסים.

לדברי אמיר מצא, מנהל מותג מנטוס בחברת ליימן שליסל: " בנק הנשיקות הולם את הערכים של מנטוס ואת מיצוב המותג כרענן וחדשני. קהל היעד של הבנק הוירטואלי הוא צעירים, צעירים ברוחם, כאלו שיודעים מה טוב בשבילם ומעריכים איכות".

עוד מוסיף מצא ומעדכן כי כבר עכשיו הוא נמצא בקשר עם אנשי המותג בחו"ל השוקלים מימוש הקריאיטיב המקמי בקמפיין בינלאומי כמו גם פתיחת סניפי בנק נשיקות  במקומות נוספים בעולם ואפילו הקמת אינטרנשיונל קיס בנק".

השקת "בנק הנשיקות של מנטוס", היא חלק מקמפיין מקיף לרגל השקת הסלוגן החדש של מותג מנטוס – "there's nothing like a mentos kiss ". הקמפיין באמצעות יורו ישראל מקבוצת EURO RSCG   בשיתוף עם חברת "פלאפה" המתמחה בשיווק חברתי וקד"מ דיגיטאלי, על בניית האפליקציה אחראים Socialit Tech Marketing . היקף הקמפיין נאמד ב -350,000₪.

איך משחקים?

כדי לפתוח חשבון בבנק הנשיקות של מנטוס צריך חשבון פעיל בפייסבוק. עם פתיחת החשבון, מוזמן הלקוח של הבנק ליהנות מתפריט נשיקות מגוון הכולל בין היתר נשיקה צרפתית, נשיקה תפוז, נשיקת תודה, נשיקת דודה פולניה ועוד, אותן יכולים לקוחות הבנק להעביר, להלוות ולהפקיד זה לזה. המשחק עצמו פשוט ומגניב!  מבצעים את פעולות הבנק ובכל פעולה זוכים בניקוד. בעת פתיחת החשבון למשל, הגולש מקבל מענק פתיחה של 100 נשיקות. לחיצה על "לייק" תזכה את הגולש ב-100 נשיקות נוספות. שליחת נשיקה לחבר תעלה לגולש 10 נשיקות אך אם החבר שלכם יאשר את הנשיקה חשבונכם יזוכה ב-20 נשיקות נוספות. אפשר גם להלוות נשיקות מהבנק בתנאי שיש לכם לפחות 2500 נשיקות בחשבון. בבנק הנשיקות של מנטוס אפשר גם להיכנס למינוס של  עד 250 נשיקות (ללא ריבית והצמדה).

 

צוות עובדי הבנק:

בבנק הנשיקות של מנטוס אין טלרים. צוות עובדי הבנק הווירטואלי כולל קִיסֶרִים/יוֹת, נשקנים בכירים, יועצי נֶשִיקַנְתַאוֹת, עמדות נשיקומט, נשיקארדים ועוד, וכמובן יש גם נגיד בנק העונה לשם ת'נלי קיסר, הרואה בנשיקה השקעה משתלמת מאין כמוה, הנושאת את התשואה הכי גבוהה שיש. החלום הכי גדול שלו הוא- שנשיקות מנטוס יעברו מפה לפה בכל העולם ויהיו נסחרות, מיובאות, מיוצאות ואף מונפקות בבורסת הנשיקות העולמית.

איך זוכים בפרסים?
כל בעל חשבון יכול להמיר את הנשיקות שצבר לפרסים ובהם: כרטיסי קולנוע, מארזי מנטוס  והפרס הגדול: חופשה זוגית בחו"ל- מתנה מהבנק. את הזוכים ובעלי החשבונות הגדולים ביותר וכן את מיקומכם בבנק  ואת אופן המרת הנשיקות לפרסים אפשר לברר בעמוד ה-
V. I. KISS של הבנק.

לפתיחת חשבון ולקבלת מידע נוסף ניתן ומומלץ להיכנס לסניף המקוון של הבנק: www.mentoskissbank.co.il

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד