הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

בזק יוצאת בתחרות סטטוסים יצירתיים בפייסבוק

27/09/2010 10:05
הגדל

השחקן והמפיק אשטון קוצ'ר יגיע בקרוב לישראל להרצות בפני 3000 מוזמני "בזק אקספו", שיתקיים ב-11.10 בגני התערוכה בת"א. קוצ'ר ישתתף כאורח המרכזי בכנס, אשר במסגרתו  יתקיימו הרצאות ופאנלים של אורחים בכירים מהארץ ומחו"ל בנושאי חדשנות וטכנולוגיה.

 

לרגל הגעתו לארץ של מלך הרשתות החברתיות, יוצאת בזק בתחרות סטטוסים יצירתיים בעמוד החברה בפייסבוק. הפרס הראשון לסטטוס היצירתי ביותר הינו הזמנה למפגש עם אשטון קוצ'ר בכנס בזק אקפסו וכניסה לתערוכה, הכוללת גם כרטיס להרצאה של קוצ'ר בנושא רשתות חברתיות. עשרת המקומות הבאים יזכו את כותבי הסטטוסים היצירתיים בכרטיס להרצאה של קוצ'ר בכנס "בזק אקספו". מדובר בפעם הראשונה, בה ירצה קוצ'ר בארץ.

 

על המעוניינים לקחת חלק בתחרות להיכנס לעמוד הבית של בזק בפייסבוק ולכתוב לאשטון ברכת קבלת פנים יצירתית עד 140 תווים.  הזוכה ייבחר על פי שקלול כמות הלייקים שקיבל, יחד עם החלטת חבר השופטים, ביניהם בכירי אנשי הקריאייטיב והמדיה החברתית בישראל. 

 

קוצ'ר, פריק של טכנולוגיה ואחד ממשתמשי המדיה החברתית המשפיעים ביותר בעולם, ירצה בפני מוזמני "בזק אקספו" בנושא השפעות הטכנולוגיה על החיים והקריירה של אמנים ויוצרים. קוצ'ר עצמו משמש דוגמא לטשטוש הגבולות בין המדיה המסורתית לבין האינטרנט והוא ייצר מראה לעולמו הפרטי באמצעות חשבון הטוויטר שלו.

 

ב-16 באפריל  ,2009זכה קוצ'ר להיות הראשון בעל מיליון עוקבים בטוויטר, זאת לאחר "קרב" מול רשת CNN, אשר באותה עת היתה בעלת כמות העוקבים הגדולה ביותר במדיה זו. הקרב זכה להדים תקשורתיים עצומים והיווה בעיני רבים את נקודת הפריצה של  הטוויטר.

 

כיום עוקבים אחרי קוצ'ר בטוויטר יותר מ- 5.8 מיליון איש, ובפייסבוק 5.4 מיליון גולשים, להם הוא מדווח על שגרת יומו, לצד המלצות על אפליקציות ושירותי תוכן שונים. בביקורו האחרון בארץ, העלה קוצ'ר תמונות, דיווח היכן הוא מבקר, ואף התכתב עם עוקבים ישראליים שזיהו אותו במקומות שונים. במחקר שפורסם בתחילת החודש ע"י חוקרי מעבדת הרשתות החברתיות של HP נקבע כי חשבון הטוויטר של קוצ'ר הוא מהמשפיעים ביותר ברשת החברתית. איתו בעשירייה הראשונה: Google  ואתר החדשות Breaking News.

 

בזק אקספו הינה תערוכת טלקום בקנה מידה בינלאומי, במסגרתה יוצגו השירותים והמוצרים העדכניים ביותר הקיימים כיום בשוק התקשרות והמדיה. השנה יוקדש האירוע לנושא התקשורת בעולם הרב מימדי, בו יוצגו הטכנולוגיות החדשניות והפיתוחים המתקדמים ביותר המתבססים על הפס האולטרה רחב של רשת ה-NGN שהושקה לפני כשנה. הכניסה למוזמנים בלבד. מספר המקומות מוגבל.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד