הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מותג הבירה קרלסברג יוצא בפעילות אינטראקטיבית ייחודית באינטרנט

6/09/2005

מבשלות בירה ישראל, יצרנית ומשווקת בירה קרלסברג בישראל, עולה בפעילות אינטראקטיבית ייחודית באינטרנט, תחת המותג קרלסברג, באמצעות חברת אידיאולוג'יק,  ובהשקעה של כחצי מיליון ₪.

 

הפעילות מבוססת על הקונספט של קרלסברג:  Drink with a world of friends, במהלכה מציגה קרלסברג אמצעי תקשורת חדשני –Carlsberg Talk to me, ותעלה באתרי האינטרנט המובילים.

 

במסגרת הפעילות, בוחר הגולש פרזנטור – בחור או בחורה – אשר נשלחים בשמו ליעד הרצוי, ומעבירים מסר אישי בוידאו בצורת קליפ. הגולש בוחר מילים, יוצר משפטים, מוסיף איקונים, ויוצר מסר אישי שנשלח בוידאו באמצעות המייל ליעד הנבחר. כשמקבל המסר יפתח את ההודעה, יעלו למסך הבחור או הבחורה שנבחרו, ויעבירו אותה במילים ובהבעות פנים חיות.

 

רונן בן נון, מנהל מותג קרלסברג: "מדובר בפעילות ייחודית ויוצאת דופן, אשר נועדה ליצור אמצעי תקשורת חדש וחדשני, והולמת את ערכי מותג קרלסברג. הפעילות ממשיכה את השפה התקשורתית של קרלסברג, המבדלת את המותג בשוק הבירות, וממשיכה את הקו האסטרטגי של החברה. גם בפעילות זו קרלסברג הינו מותג שמחבר ומקשר בין אנשים "

 

לצורך הפעילות, צילם משרד קרוגליאק הפקות, בניהולה של איבונה קרוגליאק, את הדוגמנים כשהם אומרים אלפי מילים, המאפשרות לגולש לבחור מסרים ממגוון אפשרויות כמעט בלתי מוגבל.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד