הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

am1 ממצב עצמו למען הצרכנים

17/05/2011

פחות מ- 24 שעות לאחר פתיחת עמוד הפייסבוק של am1, אתר הרכישות הקבוצתיות של ישראל, יקבלו למעלה מ-250 נרשמים כרטיסי קולנוע חינם להקרנת טרום הבכורה של הסרט "לונדון בולווארד" בכיכובם של קולין פראל וקירה נייטלי. הסרט יוקרן ביום ה'  בשעה 21:00 ב-YESPLANET בקניון איילון, כחלק מקמפיין השקת האתר שמתקיים בימים אלו.

 

אתר האינטרנט am1 שיעלה לאוויר במהלך השבוע הקרוב יפעל תחת הסלוגן "אנשים. קובעים. מחירים". האתר יציע לגולשים פלטפורמה פשוטה, נוחה ושימושית במסגרתה הם יכולים ליזום או להצטרף למספר קבוצות רוכשים המתאגדות און ליין בכל עת לרכישת מגוון מוצרים ברובם יקרים כגון: דירות, רכבים, חסכונות פנסיוניים, נופשים ייחודיים, ספורט אתגרי וכדומה. בבסיס המודל העסקי עומד כוח ההתאגדות של הגולש, המאפשר להנהלת האתר להשיג מחירים מוזלים במשאים ומתנים המתנהלים באופן שוטף מול ספקים שונים.

 

רן דולב, מנכ"ל  am1:  "אתר am1 קם כדי לשנות את הרגלי הצריכה בארץ ולהשיב את כוח הקניה לצרכן. הגולשים הם אלו שקובעים אלו מוצרים מעניינים אותם, סביבם הם מתאגדים, ואנו דואגים להשיג לכל קבוצה, כפונקציה של כוחה הצרכני, הנחות משמעותיות במוצרים שונים. להבדיל מאתרי הקופונים אנו לא בנויים על מודל של דחיפת מוצרים זולים מתוך רשימה סגורה אלא על תהליך הפוך, הבנוי על רכישה חברתית כתרבות המחזקת  צרכנות נבונה".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד