הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מדינת הכדורגל מחפשת ספונסר לחגיגות אחרי הגול

27/08/2012
מדינת הכדורגל מחפשת ספונסר לחגיגות אחרי הגול (הגדל)

"מדינת הכדורגל" חברה בארגון European Minifootball  שיערוך לראשונה את אליפות אירופה בכדורגל חובבני, ובה ישתתפו 16 נבחרות, כולל הנציגה הישראלית "נבחרת המדינה". על מנת לגייס נותן חסות לנבחרת ליגת "מדינת הכדורגל" השולחת את הנבחרת,  החליטה לעשות משהו שונה מאשר להתדפק על דלתות ולבקש כסף. ביחד עם משרד הפרסום מקאן אריקסון, הוחלט ללכת על קמפיין ויראלי בו יועלו לרשת וישלחו למכנ"לים סרטונים המציעים למתג את חגיגות הגול של הנבחרת.

 

חגיגות גול מצחיקות הפכו בשנים האחרונות ללהיטי רשת. קבוצת Stjarnan מאיסלנד הפכה את חגיגות הגול לאומנות והתפרסמה בעולם כולו בזכות החגיגות המקוריות של שחקניה. 

 

על מנת לגייס נותן חסות לנבחרת, במדינת הכדורגל הוחלט לעשות משהו שונה מאשר להתדפק על דלתות ולבקש כסף. ביחד עם משרד הפרסום מקאן אריקסון, הוחלט ללכת על קמפיין ויראלי בו יועלו לרשת וישלחו למכנ"לים סרטונים המציעים למתג את חגיגות הגול של הנבחרת.  

אל מנכ"ל חברת מעדני חלב נשלח סרטון בו נראים שחקני הנבחרת ב"ריקוד החליבה": שחקן אחד רוכן על שש, לצידו שחקן שני שחולב אותו ומגיש לשאר חברי הנבחרת שעומדים בתור כוסות חלב לשתיה. בסרטון שנשלח למנכ"ל חברת תעופה ערכו השחקנים את "ריקוד פקח הטיסה": שחקן אחד נעמד ומכווין עם הידיים בתנועות של הנחתת מטוס, כשהשחקנים האחרים רצים אליו כמו אווירונים מכל הצדדים. לחברת מעדני בשר הוכן סרטון "ריקוד הנקניקיות" בו שחקנים שוכבים על הדשא ומתהפכים כמו נקניקיות כאשר שחקן אחר מנפנף מעליהם.

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד