הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הרשת החברתית לנושאי תרבות - גיבור תרבות משיקה "דף יוצר" - מיני אתר לסופרים, מוסיקאים ואמנים מכל התחומים.

12/12/2012

גיבור תרבות הרשת התרבותית שהושקה לפני כשנה וצברה כוח כמקור לביקורות תרבות אותנטיות אשר נכתבות על ידי קהל הגולשים, מרחיבה את פעילותה ומשיקה בימים אלו אלמנט נוסף שיסייע בחשיפתם של יוצרים צעירים ומבוגרים, מתחילים ומנוסים כאחד.

דף יוצר, אותו ניתן לפתוח באתר gibor-tarbut.co.il ללא עלות, מאפשר ליוצרים מכל תחומי האמנויות והיצירה, משחקנים ועד זמרים, ממאיירים ועד מתרגמים, מסופרים ועד מלחינים וציירים, להקים לעצמם דף פרטי שבו יציגו את עבודותיהם ואת עולמם התרבותי.

בדף יוצר יוכלו היוצרים להעלות, בתהליך מהיר שאורך דקות מספר, תמונה, שורת סטטוס המעדכנת על מעשיהם האומנותיים בימים אלו, ביוגרפיה, סיפור או חלק מספר, תמונות שלהם ושל עבודותיהם, קטעי וידאו, ויצירות מוסיקליות. הם יוכלו להוסיף את היוצרים האהובים עליהם ואת היצירות שהשפיעו עליהם, ולהיות שותפים פעילים בשיח התרבותי המתנהל ב גיבור תרבות.

"לאורך השנים פונים אליי יוצרים צעירים ומבוגרים אשר מחפשים חשיפה במינימום השקעה כספית", מספר אמנון ז'קונט, ממייסדי הרשת התרבותית, "לאור המצב הכלכלי הלא פשוט של מרבית האמנים בארץ, והצורך שלהם בחשיפה, חשבנו כיצד נוכל לסייע להם להשתלב במדיה החדשה ולהביא את קיומם לידיעת הציבור".

דף יוצר אינו אמור להתחרות בעמודי האוהדים של הפייסבוק, אך לאור ריבויים של עמודי אוהדים כאלה, אמיתיים ומזויפים, ובהתחשב בעייפות שחש הציבור מכל נושא ה'לייקים' ומהצפת קירות הפייסבוק במסרים פרסומיים, נראה שדף יוצר מעניק פתרון נכון וקולע לשאלת החשיפה של סופרים, מלחינים, זמרים, שחקנים וכיו"ב. הדף החדש יספק את הצורך של יוצרים לדף מרוכז וסטטי בו ניתן לראות את ההיסטוריה שלהם, את פועלם וגם את תכוניותיהם לעתיד, בחלוקה ברורה ומסודרת שמרכזת תחת גג אחד את שלל הפרופילים האחרים שהם מקיימים ברשתות החברתיות ובאתרים אחרים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד