הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

איגוד השיווק משיק אתר אינטרנט חדש ועצמאי

19/12/2012

איגוד השיווק משיק אתר אינטרנט חדש ועצמאי – "אתר איגוד השיווק הישראלי". האתר החדש יעלה לדיון נושאים שיווקיים רלונטיים , יארח כותבים בכירים ומוכרים בעולם השיווק בארץ ובעולם, יעדכן באופן רציף על כנסים, מפגשים, ימי עיון וסדנאות. ויזמין את הגולשים לצפות ב עשרות הרצאות וסדנאות מצולמות בערוץ ה-YouTube הרשמי של האיגוד. כמקובל בעולם התקשורת היום ובאתרים מקבילים בעולם, אתר איגוד השיווק ינהל ממשק הדוק ושיחה מקבילה ושוטפת בין התוכן המופיע בו לבין התכנים אשר יופיעו בפלטפורמות האיגוד ברשתות החברתיות.

 

אתר האיגוד השיווק הישראלי ימשיך לשמור על בידולו ויחודו אל מול אתרי השיווק האחרים שכן הינו האתר היחיד בו מרוכזת תורת השיווק ומתעדכנת תדיר, ושבו מופיע למעשה "התנ"ך" של השיווק באמצעות מדריכי השיווק המפורטים שנכתבו על ידי אנשים וגופים רבים, כולם נחשבים "גורו" בתחומם. המדריכים הם, בין היתר, בנושאי אסטרטגיה, הפקות, יחסי ציבור, מדיה, פרסום, שיווק חוייתי,  מחקר, אינטרנט ועוד, ואליהם יצטרפו בעתיד הקרוב מדריכים נוספים.

בצד בכירי עולם השיווק שיכתבו באתר יטלו בו חלק גם כותבים כמו פרדריק בלסן,איתמר בר,אורן קפלן,חמוטל שיבר,מאור חן,דניאל רבנר איציק להב ועוד. כתובת אתר השיווק www.ishivuk.co.il

 

עו"ד תלמה בירו, מנכ"לית איגוד השיווק: "אנו שמחים להשיק את האתר החדש שלנו שמתאים לעולם השיווק והתקשורת של 2013: הן מבחינת התכנים המתחדשים כל העת והן מבחינה השפה העיצובית. זהו הבית המקצועי של חברינו בדיגיטל, והוא מזמין, מעודכן, חדשני ומעניין. האתר החדש שלנו יקיים ממשק סינרגטי רציף עם דף הפייסבוק וערוץ ה-YouTube של האיגוד, ויחד הם מהווים פלטפורמה אינטרנטית שלמה שנותנת מענה לצרכים של חברינו בעולם השיווק של היום. בנוסף לכמות העצומה של מידע שיווקי, מדריכים, מאמרים, קישורים וקייס סטאדיס - אנו נמשיך לקרוא לחברינו להשתתף במפגשי האיגוד וליטול חלק בפעילויות המגוונות שלנו".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד