הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת LEASE4U השיקה קטלוג אינטרנטי למכירת רכב

20/01/2013

LEASE4U  , מהחברות הגדולות והמובילות  בכל תחומי הליסינג, מכירת רכב משומש, טרייד אין והשכרת רכב, השיקה קטלוג מכירת רכב אינטרנטי המפשט את כל תהליך המכירה והקנייה של רכבים משומשים ויד שנייה.

החברה העלתה את הקטלוג החדש באתר האינטרנט  http://www.lease4u.co.il/  ובאמצעותו ניתן לצפות במאות רכבים און ליין ולבחור רכב על פי פרמטרים שונים כמו יצרן, דגם, שנת ייצור, גיר אטומטי או ידני, נפח מנוע, ק"מ אחרון, מחיר ואפילו באיזה מגרש מכירה נמצא הרכב.

אליחי אל יגון, מנכ"ל LEASE4U:  "הקטלוג החדש מעודכן און ליין על מלאי הרכבים הקיים בחברה והוקם על ידי חברת סקונומייז. הקטלוג מאפשר צפייה ברכבים למכירה עם מגוון רחב של אפשרויות לאיתור ובחירה על פי סיווגים שונים ומהווה כלי נוח וזמין לטובת הלקוחות שלנו וחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים".

חברת LEASE4U  הינה זרוע פעילות הליסינג וההשכרה  של קבוצת קרסו מוטורס, מהחברות הוותיקות בישראל בתחום יבוא מכוניות ובעלת ניסיון ומוניטין של עשרות שנים בתחום הרכב.  חברת LEASE4U  מציעה שירותי ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, ליסינג פרטי, מכירת רכב מיד ראשונה ,שירותי השכרת רכב ומגוון פתרונות בהתאמה אישית.


כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד