הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תנובה משיקה באתר האינטרנט את מתחם "תזונה ומשפחה"

10/02/2013

לרגל יום המשפחה שיחול ב- 10 לחודש פברואר, הקימה תנובה את מתחם "תזונה ומשפחה" באתר האינטרנט שלה, אשר מציע לגולשים כלים שיסייעו להם לשפר את תזונת ילדיהם.

 

המתחם יסייע להורים להוציא את המיטב מארוחה משפחתית על ידי ארבעה כלים מלמדים, יעילים ואינטראקטיביים:

 

1.      "מה אוכלים היום"? כלי דיגיטלי להרכבת ארוחה משפחתית בת שלוש מנות,  המבוססת על המרכיבים והמוצרים שבני המשפחה אוהבים לאכול.  הגולשים יסמנו את המזונות האהובים על בני המשפחה ויקבלו הצעה לארוחה בת 3 מנות (ראשונה, עיקרית וקינוח) שתתאים לכל בני המשפחה, עם מתכונים כתובים ומצולמים לכל אחת מהמנות. מתחם זה נבנה תחת העקרונות של המצפן התזונתי, המתווה עקרונות לתזונה בריאה, אותו השיקה תנובה לפני מספר שבועות.

 

2.      שיעורי וידאו קצרים להורים עם טיפים ועצות שיסייעו להם לשפר את תזונת ילדיהם- הילד דורש לאכול רק מתוקים? הילדה מסרבת לטעום מאכלים חדשים? רותי אבירי, דיאטנית קלינית מסייעת להורים להתמודד עם תזונת ילדיהם ונותנת טיפים מקצועיים וקלים ליישום, בתשעה שיעורי וידיאו מצולמים.

 

3.      גלריית משחקים בצלחת- פעילות פייסבוק, בשיתוף עם הגולשים, שיעלו תמונות של צלחות שהם עיצבו. הגולשים יתבקשו להעלות תמונות של אוכל מעוצב בצלחת בצורה מעניינת, לתייג אותן בהאשטג #tnuvafood ויוכלו לזכות בפרסים.

 

4.      מתכוני וידיאו- גלריית וידיאו למתכונים טעימים ובריאים של שף תנובה יוסי אלסברג. במהלך הצגת המתכונים השף מסביר כיצד יכולים הילדים להשתלב בחוויית הכנת המנות.

 

אתר תנובה עלה לאוויר באפריל 2012 והוא מתמקד בתזונה בריאה לפעוטות, ילדים ונוער. האתר מציע לגולשים מגוון כתבות תזונה, מתכונים בריאים, טיפים של דיאטניות ותשובות לשאלות בנושאי תזונת ילדים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד