הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מטריקס הטמיעה באתר אינטרנט מערכת להעברת שידורי VOD

26/02/2013

מטריקס, באמצעות מרכז התמחות מטריקס דיגיטל, הטמיעה באתר האינטרנט של מכבי תנועה עולמית מערכת  להעברת שידורי VOD ( Video on Demand ) לקראת המכביה 2013. באמצעות שידורי ה- VOD  תשתף מכבי תנועה עולמית את קהל הצופים וחברי התנועה ברחבי העולם בפעילות התנועה בארץ ובעולם ובהכנות הרבות לקראת המכביה  2013, במטרה ליצור תחושה של מעורבות, שותפות ושייכות.

 

במסגרת הפרוייקט, שארך חודש ימים, הטמיעה מטריקס באתר מכבי תנועה עולמית את פלטפורמת ה- CDN (Content Delivery  Network  ) שלה בשילוב עם נגן מדיה ייחודי שפותח על ידה ומבוסס על טכנולוגיית FLASH. פלטפורמת ה- CDN  הינה מתקדמת ביותר ומאפשרת להפיץ תכנים ברחבי הרשת אל משתמשי הקצה בצורה קלה ומהירה לתפעול. באמצעות פלטפורמה זו תפיץ מכבי תנועה עולמית מהדורות וידאו מיוחדות לכ- 400,000 חברי התנועה בכ- 60 מדינות ברחבי העולם. מהדורות הוידאו יהיו זמינות גם לקהל הרחב דרך אתר האינטרנט של מכבי תנועה עולמית. המהדורות יופקו על ידי מכבי תנועה עולמית אחת לחודש וישודרו החל מהחודש הקרוב עד לפתיחת המכביה ולאחריה. הפרוייקט הוא פועל יוצא של צרכי מכבי תנועה העולמית ופרי יוזמה של סגן יו"ר התנועה ויו"ר ועדת יחסי הציבור, איתמר הרמן.

 

לדברי איל טיברגר, מנכ"ל מכבי תנועה עולמית והמכביה: "ההתפתחויות הטכנולוגיות לצד השימוש ההולך וגובר בשידורי VOD במסגרת אירועי ספורט גדולים, כדוגמת המכביה, הביאו אותנו למסקנה שזו פלטפורמה והזדמנות מצויינת  עבורנו להציג ולשדר חדשות של פעילויות מכבי תנועה עולמית מן הארץ והעולם ובכלל זה המכביה. תכניי הוידאו, שיופקו על ידינו וישודרו באמצעות הפלטפורמה של מטריקס, יוכלו לחזק את הקשר שלנו ושל מדינת ישראל עם  חברינו ברחבי העולם ולעורר עניין ומעורבות גבוהה יותר מצידם בפעילותינו בכלל ובמכביה בפרט. הבחירה בחברת מטריקס לפרוייקט היתה בזכות הניסיון והיכולת שלהם לספק לנו מענה מקצועי מקצה לקצה, התפור בהתאם לצרכינו תוך שילוב פתרון המספק חווית צפייה עשירה וייחודית. הפרוייקט בוצע בהצלחה ולשביעות רצוננו"

 

לדברי רונן חן, מנהל פעילות CDN במטריקס, "היכולת שלנו להציע פתרון מקצועי המשלב את פלטפורמת CDN יחד עם נגן הוידאו שפיתחנו  במטריקס, שהינו מתקדם ביותר בתחום המדיה הדיגיטלית, מהווה יתרון מרכזי וייחודי שלנו בהצעת פתרונות VOD לחברות וארגונים. בנוסף, המודל הכספי של הפרוייקט נבנה בצורה גמישה, בהתאם למספר הצפיות בפועל בתכניי ה- VOD."

 

עוד הוסיף חן "אנו שמחים על כך שמכבי תנועה עולמית בחרה בנו לפרוייקט חשוב זה ובטוחים כי הגולשים והצופים בשידורי ה- VOD  יהיו שבעי רצון מהפעילות המשותפת."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד