הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר סלולארי חדשני לרשת מלונות רימונים

21/04/2013

רשת מלונות רימונים משיקה אתר מובייל- סלולארי חדשני  ומתקדם שיכיל אופציות  רבות כגון: פרטים על מלונות הרשת, עדכון מבצעים וביצוע הזמנה און ליין. בנוסף, יציג האתר חבילות אירוח מיוחדות המתאימות לזוגות וכוללות מגוון פינוקים וטיפולי ספא.

 

פונקציה נוספת וחדשנית באתר המובייל של רשת מלונות רימונים היא מבצעי "מהיום להיום" - המבצעים יתעדכנו מדי יום ויקנו עד  40% הנחה!!! כמו כן תתאפשר הזמנות לאורחים הנמצאים בסביבת המלון ומחפשים חדרים לאותו לילה. הפונקציה גם מאפשרת למלון למכור חדרים עד החדר האחרון ולבצע ניהול תשואה מתקדם המתאים לעולם הדיגיטלי המשתנה.

 

על פי סקר של חברת TNS 55.5% מהנופשים הישראלים בודקים את  החופשה הבאה שלהם קודם כל ברשת. בשנים האחרונות חלה עלייה חדה מאד בשימוש בסמארטפונים , גם על חשבון שימוש במחשבים הביתיים והניידים. נתוני הגלישה מהמובייל באתר עלו מאד ולאור החשיבות הגדולה של הנושא, הוחלט ברשת מלונות רימונים על השקת אתר מותאם מובייל בהקדם האפשרי.

 

לדברי ענת אהרון, סמנכ"ל שיווק ומכירות רשת מלונות רימונים: "הרשת גאה להשיק את  אתר המובייל החדש. האתר יוכל לעזור ללקוחות שמעוניינים להגיע למבחר מלונות הרשת בביצוע הזמנה און ליין, בדיקת בתי המלון המועדפים עליהם ועדכון מבצעים און ליין".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד