הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שף הדרך און ליין: קייטרינג שולץ משיק מיזם אינטרנטי חדש

16/07/2013
שף הדרך און ליין: קייטרינג שולץ  משיק מיזם אינטרנטי חדש (הגדל)

האתר החדש, עוצב ברוח המותג ומאפשר למתכננים טיולים, פיקניקים  ונסיעות  לחו"ל, לרכוש את מגוון המוצרים,  בנוחות מרבית, כאשר ההזמנה נעשית "און ליין" באתר ובאמצעות שליח מטעם החברה מספק את המזון שנרכש תוך 48 שעות מרגע קבלת ההזמנה במערכת.  

 

שף הדרך פרצה לשוק המזון בשנה האחרונה עם פטנט הריטורט החדשני, המאפשר חימום מיידי של ארוחה מבושלת בריאה, מזינה וכשרה ללא שימוש באמצעי חימום כמו מיקרוגל, גז או מים חמים. הארוחות נארזות באמצעות טכנולוגיה מתקדמת משולבת בתהליך עיקור המנה מחיידקים, דבר המאפשר להחזיק את המנה הארוזה באחסון וללא קירור עד שנתיים.

 

לדברי הילה שרמן, מנהלת השיווק של "שף הדרך": "עם השקת הסדרה החדשה, שזכתה לביקורות מצוינות על איכות המזון והמגוון הרחב, החליטה הנהלת החברה להמשיך ולקדם את המכירות באמצעות פתיחת אתר מכוון בו ניתן יהיה להזמין מראש את הארוחות המבוקשות ללא יציאה מהבית." לדבריה: "אנו מאמינים שכבר בשנת הפעילות הראשונה של האתר המקוון הוא יהווה כ – 30% אחוז מהמכירות של המוצרים בישראל.

 

עוד הוסיפה שרמן: "פיתוח האתר נעשה באמצעות הטכנולוגיה המובילה בתחום ובהשקעה כספית רבה, בכדי לאפשר מנגנוני סליקה ואבטחה בתהליך. כמו כן האתר נוח, נגיש וקל לשימוש"

 

לדברי ניר שולץ, בעלי קיטרינג "שולץ": בחרנו להרחיב את הפעילות ולהקים חנות נוספת אינטרנטית הנגישה לכל אחד ומאפשרת חווית קניה קולינרית ללא יציאה מהבית. כמות הגולשים הרבה שהגיעה לאתר כבר בימים הראשונים מרשימה מאד. "

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד