חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ZAP תספק תוצאות מאי ביי בהשוואת המחירים שלה

ZAP תספק תוצאות מאי ביי בהשוואת המחירים שלה

אתר zap השוואת מחירים מספק שקיפות מלאה לחלופות בינלאומיות העומדות לרשותו בבואו לרכוש מוצר אונליין. מעתה תוצאות החיפוש באתר zap השוואת מחירים יציגו בזירת השוואת המכירות את חנויות eBay ברחבי העולם לצד השוואת המחירים המקומית המוכרת.


מדובר על עליית מדרגה משמעותית בחיבור המסחר לכפר גלובלי: מחירי המוצר מהחנויות המקומיות יוצגו בטבלת ההשוואה לצד אלה המוצעים על ידי ענקית המסחר האלקטרוני- eBay. המחירים יוצגו בשקלים, על פי שער החליפין העדכני, ויכללו את עלויות המשלוח ואת המסים הקבועים בחוק.
יש להדגיש כי ייתכנו עלויות מכס נוספות שאינן צפויות בשילוח מחו"ל. קונה אשר יבקש להשלים רכישה מאחת מחנויות eBay – יועבר ישירות לעמוד המכירה בחו"ל.


על מנת לשמור על דיוק ורלוונטיות של המידע המוצג, תאתר zap השוואת מחירים באמצעות המערכת הטכנולוגית המתקדמת שלה את ההצעות הרלוונטיות לקהל הצרכנים הישראלי.


ההצעות אשר תוצגנה הן של מוצרים חדשים בלבד, של מוכרים המאפשרים משלוח לישראל ומציעים את ההצעה הזולה ביותר בקטגוריה, במכירה רגילה (לא מכרזים).


מהלך זה יושק בשלבים, כאשר בתחילה תוצגנה הצעות מתוך eBay בקטגוריית הטאבלטים ב-zap  השוואת מחירים ,ובמהלך השבועות הקרובים יושקו במגוון קטגוריות מוצרים נוספות כגון: מצלמות, נעליים, אזניות, שואבי אבק רובוטיים ועוד.


מנכל חטיבה עסקית ב- zap group, אלון רז : ״zap השוואת מחירים הפכה ברבות השנים לצומת המרכזית של שוק המסחר האלקטרוני משום שמאז ומעולם, טובת הצרכן היוותה ערך עליון בעבורה. אנו עדים בשנים האחרונות לשינוי בהרגלי הרכישה של ישראלים וקנייה מאתרים מחו״ל הפכה מטרנד שיוחס בתחילה לסגמנט צר באוכלוסייה לדפוס שכיח בקרב רוב הצרכנים הישראלים. חיבור שני ההיבטים הם המוטיבציה של zap בכריתת השת"פ עם eBay- מחד, zap פועלת בשם הצרכן ולכן עליה להציג בפניו את כלל חלופות הרכישה, כולל אלו מאתרים מחו״ל ומאידך, הגולש מצדו כבר שם ופתוח לרכישה מאתרים בינלאומיים. מפגש הצרכים הוא הפוטנציאל של השת״פ ואם כבר שת"פ עם שחקן בינלאומי מוביל, אז אין ספק שeBay הוא השותף הקלאסי למיזם מסוג זה ואנו שמחים על האמון ההדדי, השקיפות והפתיחות שנוצרו בין שני הגופים״


לדברי אלעד גולדנברג, מנהל הפעילות העסקית eBay ישראל: "אנחנו שמחים מאד לשתף פעולה עם אתר השוואת המחירים המוביל zap. שיתוף הפעולה נועד לאפשר לצרכן להיחשף למחירים האטרקטיביים המציעים מיליוני מוכרי eBay ברחבי העולם. למעשה כל אחד יכול לקנות בפלטפורמה העולמית של eBay אבל המיזם המשותף והייחודי עם zap עונה על צורך שזיהינו- הנגשת המחיר המוצע באתר לצד מחירי אותו מוצר מעסקים מקומיים, תוך חוויית השימוש המוכרת ללקוח הישראלי"

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד