הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עלייה של 53.6% במספר הכניסות לאתר ויקירפואה

25/02/2015

 אתר "ויקירפואה" רשם בשנת 2014 גידול מרשים במספר הכניסות לאתר, המסתכם ב-53.6%. על פי נתונים אלה, מדי יום נצפים באתר כ- 10,000 דפים. רק בחודש דצמבר האחרון נכנסו לאתר 165,172 גולשים, שנכנסו אליו 221,312 פעמים וגלשו בסך הכל ב-322,584 דפים באתר. כמעט מחצית מגולשי האתר הם גולשים חוזרים, מה שמעיד על נאמנות של משתמשים ותיקים ושביעות רצון מהמידע שמוצע להם.

 

אתר "ויקירפואה" הוקם בשנת 2011 ביוזמת פרופ' שלמה וינקר, יו"ר איגוד רופאי המשפחה, ובשיתוף עם "רשת רפואה". האתר מציע מידע מוסמך על מחלות, סימני מחלות, מדריך לניתוח תוצאות בדיקות, מידע על תרופות מרשם ועוד. המידע הרפואי עולה לאתר רק על ידי רופאים, אנשי צוות רפואי וחוקרים, בתי חולים, מכונים רפואיים, איגודים מדעיים, קופות חולים וארגונים רפואיים. העורך הראשי של האתר, פרופ' שלמה וינקר, דואג להעלות מדי פעם גם מידע עדכני מעיתונים רפואיים ומהספרות הרפואית בעולם.

 

פרופ' וינקר:  "ויקירפואה הינו אתר יחיד מסוגו בישראל ובשפה העברית. בשנה הקרובה אנו צופים עלייה נוספת של עשרות אחוזים במספר הכניסות לאתר. המטרה היא שבכל בית בישראל יידעו על קיומו של אתר חשוב זה, וישתמשו במידע שבו".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד