חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אפליקציה חדשה של לוריאל תאפשר לבצע התאמת איפור

אפליקציה חדשה של לוריאל תאפשר לבצע התאמת איפור

לוריאל פריז משיק את אפליקציית"מייק אפ ג'יניוס" המאפשרת למשתמשות לחוות ולראות בזמן אמת ותוך כדי תזוזת הפנים אילו מגווני האיפור המוצעים מתאימים ביותר לעור הפנים שלהן, עוד טרם רכישת מוצרי האיפור.

 

האפליקציה משתמשת במצלמה הקדמית של הטלפונים הניידים והטאבלטים למיניהם והופכת אותם למעין מראות וירטואליות, כך שהמשתמשות יכולות לבחון מבחר גדול של מוצרים ו\או מראות איפור של המותג, תוך שהן מחזיקות את המכשיר הנייד מול פניהן. הרעיון הוא לאפשר למשתמשות לראות כיצד חלק מהגוונים הנועזים והאופנתיים ביותר יכולים להתאים לגוון עורן ושערן. בנוסף, מאפשרת האפליקציה סריקת ברקוד של מוצר איפור בנקודות המכירה ובדיקה כיצד ייראה עליהן המוצר.

 

לקראת השקת האפליקציה בישראל נערך שיתוף פעולה עם שניים מהמאפרים המובילים בארץ- נטאשה דנונה ואסף באבו זאת על מנת ליצור את הלוקים הכי טרנדיים המותאמים ללקוחה הישראלית.

 

בנוסף, האפליקציה מציעה מראות איפור של השגרירות הבינלאומיות ההוליוודיות המובילות של לוריאל פריז, כמו: ג'ניפר לופז, אווה לנגוריה, דוטצן קרוס, ג'וליאן מור, לומה גרותה, קרלי קלוס, לטיסיה קסטה, ביאנקה בלטי, נטשה פולי ועוד. באמצעות לחיצה פשוטה יכולה המשתמשת לראות כיצד מראה האיפור של הכוכבת ייראה על פניה שלה.

 

את כל התמונות וכל מראות האיפור יכולה המשתמשת לשמור ולשתף בפייסבוק או באינסטגרם. בנוסף, יכולה המשתמשת לשמור סרטון עם הלוק החדש שלה ולשתפו.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד