הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

משלחת בלוגרים עם מיליוני עוקבים בעולם בתחום החינוך תגיע לסיור בישראל

14/12/2015

עמותת VIBE ISRAEL הפועלת לשיפור תדמית מדינת ישראל בעולם תנחית בסוף השבוע הקרוב משלחת מובילי דעת קהל ברשתות החברתיות מתחום החינוך לסיור בן שבוע, במהלכו ייחשפו לחדשנות הישראלית בחינוך בפרט, ולמדינת ישראל בכלל. מנכ"לית העמותה ג'ואנה לנדאו: "למדינת ישראל יש המון מה להציע במגוון רחב של תחומים, הגעתם של מובילי דעת קהל, על אחת כמה וכמה בתקופה שכזו רק מדגישה עד כמה חשובה פעילות העמותה"

 

משלחת הכוללת חמישה  מובילי דעת קהל ברשתות החברתיות מרחבי העולם בתחום החינוך, ולהם מיליוני עוקבים, תנחת  לסיור בן שבוע, במסגרתו ייפגשו עם דמויות מובילות מעולם החינוך הישראלי ויחוו את מדינת ישראל.

 

חברי המשלחת הינם דמויות מובילות ומוכרות בקהילת החינוך הבינלאומית, והתכנים אותם הם מעלים לרשת זוכים למיליוני חשיפות. כעת עם הגעתם הם עתידים ללמוד על עולם החינוך הישראלי ולהיפגש עם דמויות המפתח המביאות יוזמה וחדשנות לתחום, כשאת רשמיהם מהביקור, יעלו החמישה לפלטפורמות הדיגיטליות אותן הם מנהלים.

 

מנכ"לית עמותת VIBE ISRAEL  ג'ואנה לנדאו: "במסגרת פעילות העמותה הגיעו עד כה 100 מובילי דעת קהל לסיורים בישראל, אשר חשפו את המדינה לעשרות מיליוני גולשים ברחבי העולם. אלו עשרות מיליונים שנחשפו, לרוב לראשונה בחייהם, לחוזקות והיתרונות של מדינת ישראל, וגילו כי מדובר במדינה הדוחפת לחדשנות ויצירתיות במגוון רחב של תחומים. אין ספק כי במיוחד בתקופה זאת אשר בארץ נמשך כבר שבועות ארוכים גל טרור ובעולם תנועת ה- BDSהולכת ומתחזקת, מקבלת פעילות עמותת VIBE ISRAEL משנה תוקף ואני גאה להוביל את הפעילות החשובה למען שיפור תדמית מדינת ישראל בעולם"

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד