הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מיזם חדש למכירה מקוונת של בורסת היהלומים

7/04/2016

ראשי בורסת היהלומים ומכון היהלומים הישראלי השיקו באירוע חגיגי במיוחד  מיזם משותף למכירת תכשיטי יהלומים באינטרנט עם חברת ג'ימס אלן, הבינלאומית - מהמובילות במכירות האינטרנטיות העולמיות, בענף תכשיטי היהלומים.

 

במסגרת המיזם ישתפו פעולה בורסת היהלומים ומכון היהלומים הישראלי וימכרו יהלומים   של חברי הבורסה הישראליים, באמצעות אתר המכירות האינטרנטי הידוע של חברת ג'ימס אלן.

 

האירוע שהתקיים במסעדת קולינן במתחם בורסת היהלומים ברמת גן, נפתח בקוקטייל חגיגי ולאחריו נשאו דברים יורם דבש – נשיא בורסת היהלומים, שמואל שניצר – יו"ר מכון היהלומים ועודד אידלמן - מנכ"ל וממייסדי חברת ג'ימס אלן.

 

האירוע זכה להשתתפות שיא של חברי בורסת היהלומים ושמואל שניצר, נשיא מכון היהלומים שראה זאת לא התעלם מהנוכחות המסיבית ובראשית דבריו אמר "כי נוכחות דומה לזו מתרחשת רק שהרב לאו מגיע בערב ראש השנה לברך את החברים. רק אז יש כזו נוכחות גדולה ואקטיבית באירוע".

 

יורם דבש, נשיא בורסת היהלומים ציין כי "ההסכם שנחתם היום הינו פריצת דרך משמעותית לחברי הבורסה, המצעידה את בורסת היהלומים הישראלית קדימה וממצבת אותה כמובילה ופורצת דרך".

 

 שמואל שניצר, יו"ר מכון היהלומים ציין בדבריו: "שיתוף הפעולה עם חברת ג'ימס אלן הינו מצב בו כל הצדדים מרוויחים – ג'ימס אלן מוכרים יהלומים של אחת מבורסות היהלומים המובילות בעולם ואילו חברי בורסת היהלומים נהנים מאפשרות לשווק יהלומים בחברה הנחשבת לאחת המובילות בעולם, בתחום מכירות תכשיטי יהלומים באינטרנט".

 

עוד הוסיף שניצר "כי עד כה 30 יהלומנים לקחו חלק במיזם עם חברת ג'ימס אלן  ובעקבות האירוע שנערך הצטרפו עוד כ-100 יהלומנים למיזם." שניצר אף אמר כי הצפי למכירה באמצעות המיזם עומד על מאות מיליוני דולרים.

 

עודד אידלמן מנכ"ל וממייסדי חברת ג'ימס אלן אמר כי "בורסת היהלומים הישראלית נחשבת לגאווה עולמית ואך טבעי הוא שהבורסה ומכון היהלומים יבחרו בפלטפורמה שיווקית מצליחה כחברת ג'ימס אלן".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד