הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

CodeOasis נבחרה למשרד הדיגיטל של חברת אלדן

31/05/2016

חברת אלדן נמצאת בעיצומו של תהליך מואץ לחיזוק הנוכחות הדיגיטלית שלה, במטרה לשפר את חוויית הלקוח ולספק ללקוחות קיימים ועתידיים, מענה מלא, נגיש, רציף ואינטואיטיבי לשימוש בכל ערוצי התקשורת הקיימים בכל חברות הבת שבבעלותה, כולל החברה להשכרת רכב, חברת רכישת רכב ושירותי ליסינג, מלון אלדן ועוד. על רקע זה, נבחרה חברת CodeOasis כמשרד הדיגיטל של אלדן בשנים הבאות.

 

לאחרונה עלה לאוויר אתר האינטרנט החדש של אלדן השכרות רכב שפיתחה CodeOasis. מדובר באתר התומך בכל השפות, מעניק לגולשים חווית שימוש של אפליקציה ורספונסיבי, כלומר עולה בצורה קריאה וטובה בכל מערכת הפעלה (אפל, אנדרואיד) ובהתאמה לכל מכשיר דיגיטלי (מחשב נייד, טלפון חכם, טאבלט או אחר). בנוסף, מבצעת כעת CodeOasis תהליך הנגשה לאתר בהתאם לחוקי הנגישות.

 

המהפכה הדיגיטלית, הכרוכה לא רק במימשק משתמש ידידותי אלא בפיתוח של תשתיות דיגיטליות חדשות, תאפשר לאלדן לייצר הפרדה בין התהליכים התפעוליים לתהליכים השיווקיים וכך לנהל באנרים, תוכן שיווקי ועוד בהתאמה לכל סניף, לקבל החלטות שיווקיות ברמת הסניף ואף לנהל תהליכי מכירה שונים ללא כל תלות במערכת התפעולית. מהפכה זו גם תייעל ותשפר את חווית הלקוחות בבואם לצרוך את מגוון השירותים של אלדן ותניב להם ערך מוסף משמעותי.

 

לדברי אסף שטרנברג, מנהל אגף השיווק באלדן, "בחרנו ב-  CodeOasis מתוך הבנה כי זו  החברה שתסייע לנו להוביל מהפכה דיגיטלית משמעותית באלדן, באמצעות הנגשה של מגוון השירותים שלנו לציבור הלקוחות. CodeOasis מסייעת לנו, לא רק, בשיפור  חווית המשתמש, אלא גם בייעול מהלכים עסקיים."

 

לדברי אמיר גולן, מנכ"ל משותף ב- CodeOasis, "אנו גאים כי נבחרנו  לשמש כשותף הדיגיטלי של אלדן בשנים הקרובות.  שיתוף הפעולה הפורה בין מומחי הדיגיטל שלנו לבין הצוות המקצועי של אלדן ימשיך להניב פתרונות מובילים בתחומי הדיגיטל והמובייל השונים ויובילו את אלדן קדימה."

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד