הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אתר PANECO ימכור אלכוהול גם באילת

2/06/2016

אתר האלכוהולPANECO  מציין כמעט שנה לפעילותו, והשבוע נפתח אתר אינטרנט חדש בעיר הדרומית שייתן מענה מיידי לנופשים ולתושבי אילת והסביבה הקרובה. האתר ימכור אלכוהול לנופשים ולתושבים ללא מע"מ, עם התחייבות לספק את המוצרים עם שליח עד הבית או בית המלון חינם ותוך יום עסקים אחד בלבד.

 

"חווית הקניה בפאנקו בהחלט חוללה מהפיכה צרכנית בשוק מוצרי האלכוהול בישראל" אומר לאון פאליק הבעלים של האתר. "בימים שבהם יוקר המחייה נמצא על סדר היום הציבורי במדינת ישראל היה לי מאד חשוב לתת לצרכנים הישראלים חוויה של קניה באתר בצורה הנוחה ביותר יחד עם שירות מצוין ומחירים אטרקטיביים " מסיים פאליק. המחירים בפאנקו הם מהטובים הקיימים בארץ וכמובן גם זולים יותר מהדיוטי פרי. חשוב לציין שבפאנקו מקבל הרוכש משלוח חינם עד הבית וזה לא משנה אם הזמין בקבוק אחד או כמות גדולה של בקבוקים.

 

אורי צרור מנכ"ל PANECO: "אני שמח להכריז על פתיחת האתר באילת.  האתר יחגוג בקרוב מאוד שנה מאז שהשקנו אותו בישראל ועורר גלים כבר מיום עלייתו לאויר. הבטחנו אלכוהול במחיר טוב וקיימנו. שברנו את שוק המחירים הגבוהים של מוצרי האלכוהול בישראל. כפי שאמרנו בעבר, אין סיבה למכור מוצרי אלכוהול במחירים מופקעים וחשוב לנו להגיע לכל תושבי הארץ ומבקריה שיוכלו להנות ממחירים הוגנים ומשלוח חינמי עד הבית או עד החדר במלון".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד