הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

בנק הפועלים מחפש את האפליקציות המנצחות

27/09/2016
בנק הפועלים מחפש את האפליקציות המנצחות

בנק הפועלים מכריז על השקת Poalim Startup Week -  שבוע אירועים ייחודי שנערך ביוזמת חטיבת החדשנות בבנק ובשיתוף פעולה עם אמזון ווב סרוויסס (AWS) ישראל, אשר יכנס יזמי היי-טק, ראשי חברות סטארט-אפ, מפתחים, משקיעים, ראשי קרנות הון סיכון ובכירים בתעשייה, במטרה ליצור שיתופי פעולה ושיתוף ידע בפיתוח הדור הבא של טכנולוגיות הבנקאות והפיננסים.

 

Poalim Startup Week הוא יוזמה ראשונה מסוגה שעורך בנק בישראל, במטרה למסד ולחזק את מערכת הקשרים בין בנק הפועלים וחברות סטארט-אפ וליצור ערוץ פתוח לשיתופי פעולה שיעודדו הטמעת חדשנות בתחום הבנקאות הישראלי.  

 

שבוע האירועים יתקיים בין 13 ל-17 בנובמבר 2016 במתחם ראצ'ה בנווה צדק בתל-אביב, ויכלול הרצאות וסדנאות מעשיות בתחומים שונים שקשורים לבנקאות העתיד, כמו פינטק, ביג דאטה ואנליטיקה,IOT, בנקאות דיגיטלית ועוד.

 

היום האחרון של Poalim Startup Week יוקדש להאקתון בן 24 שעות במהלכו יוכלו מפתחים עצמאיים לפתח אפליקציה תוך שימוש ב-API, מימשק המאפשר חיבור למערכות המידע של הבנק, אשר יציע לא רק גישה לנתוני מידע בנקאי אלא גם לנתוני ביצוע פעולות בנקאיות כדוגמת העברת כספים, ביצוע תשלומים ועוד. לרשות משתתפי ההאקתון יועמדו ללא עלות גם כלי הפיתוח המתקדמים של אמזון.

 

חטיבת החדשנות של בנק הפועלים, שהוקמה בתחילת השנה, נועדה להוביל את השינויים בבנק הפועלים לעבר בנקאות העתיד, תוך דגש על עולמות הטכנולוגיה, חוויית משתמש ושיתופי פעולה אסטרטגיים עם גופים וארגונים נושאי ערך, חברות סטארט-אפ ופינטק.

 

אבי כוכבא, משנה למנכ"ל וממונה על חטיבת החדשנות בבנק הפועלים: "שבוע אירועי הסטארט-אפ מצטרף לשורה של יוזמות חדשניות שמוביל בנק הפועלים, במטרה לחזק את הקשרים עם קהילת הסטארט-אפים והיזמים בישראל. עבורנו, בנקאות פתוחה היא לא רק סיסמה אלא תפיסה אסטרטגית. לצד הרצאות, סדנאות ומפגשים, אנחנו מאפשרים לראשונה לסטארט-אפים ולמפתחים עצמאיים הזדמנות לפתח עבור לקוחות פיננסיים פתרונות בעלי ערך, תוך שימוש בממשק שלא היה נגיש להם עד כה במערכת הבנקאות בישראל".

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד