הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פתרון חדש להצגת אתרי אינטרנט בסין

14/11/2016
פתרון חדש להצגת אתרי אינטרנט בסין

 

פיתוח טכנולוגי ישראלי מבית PTL Group China, חברה סינית בבעלות ישראלית המספקת שירותי ניהול ותפעול לחברות ישראליות וזרות בסין, מאפשר אופטימיזציה של אתרי חברות זרות המאוחסנים על שרתים מחוץ לסין, ונותן מענה לבעיות נפוצות, בהן טעינה איטית או תצוגה משובשת. הפתרון, בשם Chinaware, מאפשר לאתר המאוחסן מחוץ לסין להטען כהלכה, וחוסך את הצורך להקים אתר בסין, לתחזק אותו, ולהמתין לקבלת רישיון ממשלתי עבורו. כך יכולים גם מי שמתחילים בפיתוח עסקי בסין, או נוסעים לתערוכות, להציג את חומרי השיווק של החברה באינטרנט בכבוד וללא תקלות מביכות.

 

לדברי יותם נויטל, ה-CIO של PTL Group  והמפתח של Chinaware: "הפתרון שפיתחנו יודע לסרוק במהירות אתרי אינטרנט על כל המרכיבים שלהם, לזהות מה עובד ומה לא - ולתקן אוטומטית 99% מהבעיות הנגרמות ע"י חומת האש הסינית, ובכך גם להאיץ מאד את מהירות הטעינה של האתר בסין. מדובר בהתקנה פשוטה המאפשרת להתחיל להשתמש בו תוך דקות."

 

עוד הוסיף, כי"אתר אינטרנט הוא כלי בסיסי בהצגת החברה ובחשיפה ללקוחות ולשותפים אסטרטגיים. בשלב הראשון של הפעילות בסין לא כל חברה מעוניינת או יכולה להשקיע משאביםבהקמת אתר בסינית שגם יפעל טוב בסין, על כל מה שכרוך בזה. מצד שני, חלק גדול מהתוכן הדיגיטלי שעולה במערב לא עולה בסין, כי הוא מתבסס על פלטפורמות שאינן פועלות בסין בגלל חומת האש: בין אם מדובר במפות של גוגל, ובין אם סרטונים ביוטיוב, שבמקומם פשוט מוצג ריבוע אפור ריק, ועוד. מעבר לזה, גם אם האתר אינו מכיל תוכן נראה לעין מגוגל, יוטיוב או פייסבוק, במקרים רבים זמן הטעינה של עמוד הבית יהיה איטי ביותר, בסדר גודל של 20-40 שניות או יותר. זאת מכיוון שבסביבת האינטרנט העכשווית, אותן פלטפורמות שחסומות בסין מוטמעות בתבנית העיצוב הבסיסית של חלק גדול מהאתרים שמוקמים כיום. משמע, גם במקרים בהם בעל האתר לא הכניס ביוזמתו תוכן ממקורות חסומים, טעינת האתר שלו עלולה בסבירות גבוהה לסבול מבעיות."

 

הפתרון החדש הוא חלק ממערך שלם של שירותי שיווק ושירותי WEB שמציעה PTL Group ללקוחותיה. החברה, בבעלות צבי שלגו ובניהולו של אריה שרייר, מספקת בסין מעטפת רחבה של שירותי ניהול ותפעול עבור חברות ישראליות וזרות הפועלות בשוק הסיני, בעיקר בתחום הטכנולוגיה. ב-17 שנות קיומה בסין ניהלה יותר מ-200 פרויקטים עבור חברות  ישראליות ובינלאומיות, ובהן: Tower Jazz, Comigo, Leverate, Optitex, Lexifone, Matrix Global, Plataine, Visualead, Inneractive, Screemo, STI, Enveride, רשת מלונות דן, הטכניון, KRAMER, ורבות אחרות.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד