הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

משחקי המנעולנים: אפליקציה חדשה תציג בעלי מקצוע לפי מיקום וזמינות

12/07/2017
משחקי המנעולנים: אפליקציה חדשה תציג בעלי מקצוע לפי מיקום וזמינות

בעוד  מחירי הפרסום בגוגל עבור בעלי מקצועות "דחופים" מאמירים, אפליקציית "המקצוענים אקספרס" משנה את חוקי הקידום, ממיקוד גיאוגרפי כללי למיקוד בזמינות. "המקצוענים אקספרס" מאפשרת להזמין בעלי מקצוע הקרובים למיקום התקלות ופנויים לטפל בהן בזמן אמת. הקרבה וזמינות של ספק השרות חשובה במיוחד במקרים של צורך במענה מהיר במיוחד בלחץ של זמן שהתקלה אינה סובלות דיחוי כמו סתימה, פיצוץ צינור, או ניתוק חשמל.

 

האפליקציה מאפשרת לקבל שרות מיידי של אינסטלטורים, חשמלאים, טכנאים ומנעולנים במספר הקלקות בסלולרי. בעלי מקצוע רבים הם בעלי יכולות מעולות בתחומם אך אינם יודעים להתנהל בעידן הדיגיטלי, להקים אתרים ולדאוג שהם יקודמו כראוי בגוגל. המקצוענים אקספרס מספקת תשתית טכנולוגית לספקי השרותים כדי שיוכלו להציע עצמם ברף המקובל כיום בתחומים רבים, ללא צורך בשיחת טלפון שצרכנים מעדיפים לוותר עליהן, אפשרות להציג ביקורות טובות על עבודת עבר שהם ביצעו וזמינות מידית למתן השרות.

 

המשתמשים באפליקציה בוחרים את סוג העבודה הנדרשת, מועד ההגעה אם מידי או בתיאום, אופן התשלום עם אפשרות לשלם דרך האפליקציה במידה ותקועים בלי כסף מזומן או אם יש צורך לחלק את הסכום לתשלומים. בהתאם למידע מופיעים בעלי מקצוע שנבדקו כמוסמכים, המחזיקים ברישיונות הנדרשים בחוק ועומדים בתנאי השירות. מזמין השרות נחשף לחוות דעת על עבודות שספק השרות ביצע ויכול להחליט אם להזמין את השרות.

 

באפליקציה מוצג מחירון מומלץ לכל סוגי העבודות. במקרה שצצים חילוקי דעות עם בעלי המקצוע ניתן להיעזר במוקד גישור של המקצוענים ליישוב המחלוקת. לאחר סיום העבודה הלקוח יכול לדרג את ספק השרות לפי מספר פרמטרים, בקרת השירות מאפשרת להשאיר במאגר רק בעלי מקצוע איכותיים העומדים בסטנדרטים מוסריים.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד