הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

התוכן השיווקי ניצח את יוטיוב ב- 2017

6/12/2017

אצל הדודה והדוד של בזק תפס את המקום הראשון ברשימת הנצפים של יוטיוב ל- 2017, והילדים של קסטרו במקום השישי. השניים מסמנים כנראה את תחילתה של מגמה משמעותית בהפקות תוכן שיווקי אמיתי. המיקוד בהפקות מוזיקה כנראה יימשך, כי זו הופכת לאחד מסוגי התוכן המובילים של יוטיוב.  ברשימה ניתן למצוא שני שירים של לידוי, אסטמה ושקד פררה מערוץ הכיבוד במקומות השלישי והתשיעי, ושניים של הכוכבת העולה "אגס קימל" הלא היא תום יער. גם ארץ נהדרת ממשיכה לשמור על פופולריות באמצעות  ארבעה סרטונים שהם בעצם שירים. עוד ברשימת עשרת הפופולריים, הסרטון הוויראלי "גשם גשם מטפטף" ופרק של חצי שעה מתוך מועדון החברים של מיקי.

 

ברשימת הקליפים הנצפים, סטטיק ובן אל תברי מובילים זאת השנה השניה. "טודו בום" של הצמד תפס את המקום הראשון ו"זהב" במקום השני. הצמד גם זוכה לנוכחות ברשת דרך גרסאות  של יוטיוברים וסרטון הפרסומת לקו הילדים של קסטרו בהשתתפותם.  שה פרץ עם "קרמלה" הגיע מקום החמישי, אייל גולן עם ״תבואי היום״ במקום השביעי, עומר אדם עם ״פעם בחיים״ במקום התשיעי ועדן בן זקן עם שני שירים ברשימת עשרת הקליפים הפופולריים "לזאת שניצחה" ו"רציתי".


מקומם של הלהיטים הבינלאומיים לא נפקד מהרשימה הישראלית. במקום השלישי ברשימה המקומית מככב השיר ששבר את שיא הצפיות העולמי של YouTube השנה והגיע למקום הראשון בדירוג הגלובלי, ״Despacito ״ של לואיס פונסי. אד שירן עם הלהיט "Shape of You " נמצא במקום השני בדירוג העולמי ורביעי בדירוג הישראלי. ״Swalla ״ של ג'ייסון דרולו מגיע רק למקום השמיני בדירוג העולמי, אך כובש את המקום השישי בישראל.   

בינתיים בעולם, את המקום הראשון ברשימת הסרטונים הנצפים לשנת 2017 קוטף קטע מתוך שעשועון טלוויזיה שמקורו בקוריאה בשם The Mask Singer . בתוכנית משתתפים זמרים מפורסמים המבצעים שירים כשהם עטויים במסכה מרשימה. זו השנה הרביעית שסרטון שמקורו מחוץ לארצות הברית מגיע לראש הרשימה. השנה והגיע למקום הראשון בדירוג הגלובלי, ״Despacito ״ של לואיס פונסי. אד שירן עם הלהיט "Shape of You " נמצא במקום השני בדירוג העולמי ורביעי בדירוג הישראלי. ״Swalla ״ של ג'ייסון דרולו מגיע רק למקום השמיני בדירוג העולמי, אך כובש את המקום השישי בישראל.   

 

בדומה לסטטיק ובן אל תבורי, גם אד שרידן מופיע בשתי הרשימות - הכללית וזו של המוזיקה. לרשימת הסרטונים הוא נכנס פעמיים, בזכות השתתפותו ב " Carpool Karaoke ״ של ג׳יימס קורדון וכשיר רקע לסרטון הכוריאורגפיה הכי נצפה ב- Youtube מעולם.

 

לעשרת הסרטונים הגלובליים יש במשותף למעלה מ-663 מיליון צפיות, שיצרו יותר מ-55 מיליון מנויים חדשים לכל הערוצים יחדיו.

סרטון הסיכום השנתי הבינלאומי של YouTube יהיה זמין החל מהשעה 20:00 שעון ישראל ב כתובת הזו

ל - YouTube כמיליארד וחצי משתמשים רשומים מדי חודש בעולם, הצופים במיליארד שעות תוכן מדי יום. יותר מ-400 שעות תוכן עולות כל דקה בפלטפורמה שלה גרסאות מקומיות ב-88 מדינות וב-76 שפות שונות, שמהוות 95% מאוכלוסיית האינטרנט. 60% מהצפיות ב- YouTube מגיעות ממכשירים ניידים, וזמן הצפייה היומי במובייל הוא מעל לשעה בממוצע. התכנים ב- YouTube מקיפים תחומים רבים. מדי יום צופים בעולם בלמעלה מ-800 מיליארד שעות תוכן הקשורות ללמידה.

עשרת הסרטונים הכי הנצפים בישראל

1.        נועה קירל ואגם בוחבוט - אצל הדודה והדוד

2.         סטטיק ובן אל תבורי - טודו בום | קליפ מילולי

3.        לידוי, אסטמה ושקד פררה מארחים את אנחל - טניה (ביט של מנטוס)

4.        גשם גשם מטפטף" חובה צפייה أغنية عبرية 2017 اغاني عبري روعه | أغنية إسرائيلي

5.        סטטיק ובן אל תבורי - זהב | קליפ מילולי

6.        הילדים של קסטרו עם סטטיק ובן אל מציגים POP & ROLL

7.        אגס קימל – לא חוקית

8.        אגס קימל - חפש אותי בראשון

9.        לידוי, אסטמה ושקד פררה - קדאווה KaDaWa (ביט של מנטוס)

10.   מועדון החברים של מיקי מאוס | 30 דקות

 

עשרת הקליפים הכי הנצפים בישראל

1.        סטטיק ובן אל תבורי - טודו בום | ( Prod. by Jordi )

2.        סטטיק ובן אל תבורי - זהב | ( Prod. by Jordi )

3.        Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee

4.        Ed Sheeran - Shape of You [Official Video ]

5.        משה פרץ - קרמלה

6.        Jason Derulo - Swalla (feat. Nicki Minaj & Ty Dolla $ign) (Official Music Video )

7.        אייל גולן - תבואי היום

8.        עדן בן זקן - לזאת שניצחה

9.        עומר אדם - פעם בחיים

10.    עדן בן זקן - רציתי

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד