הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אוניברסיטת תל אביב ו- ICV מקיימים יריד תעסוקה דיגיטלי להיי טק

4/01/2018

בתאריך ה-8.1.18 יתקיים יריד תעסוקה דיגיטלי ייחודי מסוגו עבור סטודנטים ובוגרים מתחום המקצועות ההנדסיים והטכנולוגיים – זאת כחלק מיריד התעסוקה הטכנולוגי המתקיים מדי שנה באוניברסיטת תל אביב.

 

לאחר שנים רבות בהן מתקיים היריד התעסוקתי באוניברסיטת תל אביב בדרכו המסורתית, יזם המרכז לפיתוח קריירה של אוניברסיטת תל אביב יחד עם חברת הסטארט-אפ ICVהמתמחה בגיוס עובדים בהייטק את יריד התעסוקה הדיגיטלי הראשון. צעד זה נועד לשפר את השירות הניתן לסטודנטים ולבוגרים ובכך להגדיל הן את כמות המשתתפים בירידים והן את אחוז הגיוסים.

 

במסגרת האירוע, ישתמשו סטודנטים ובוגרים בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה מהאוניברסיטה באפליקציה ייעודית, דרכה יעלו הסטודנטים את קורות החיים או את פרופיל הלינקדאין שלהם, יקבלו מידע אודות החברות השונות המשתתפות ביריד, ייחשפו לכל המשרות הרלוונטיות עבורם ויוכלו לבחור לאיזו משרה הם רוצים להגיש מועמדות בצורה מקוונת. ביום האירוע תוצג באפליקציה מפת דוכנים אינטראקטיבית של כל החברות המשתתפות ביריד עם הכוונה לדוכני החברות המעוניינות לקיים ראיון אישי במהלך האירוע למועמדים הרלוונטיים. 

 

רון סטרינסקי יזם משותף ומנכ"ל ICV מסר: "אנו שמחים ונרגשים על שיתוף הפעולה עם אוניברסיטת תל אביב ומודים על ההזדמנות לתרום לאלפי סטודנטים בישראל בצעדיהם הראשונים בעולם התעסוקה, ובכך לסייע להתפתחות שוק התעסוקה בכלל וההייטק הישראלי בפרט. היריד מסמל את השינוי המשמעותי שנעשה בשנים האחרונות בעולם התעסוקה אשר עובר בצעדי ענק לטלפונים הניידים. בעתיד הקרוב מתוכננים ירידי תעסוקה דיגיטלים נוספים בתחומים שונים במטרה להמשיך ולייעל את עולם משאבי האנוש והגיוס." 

 

"אנו מקיימים מידי שנה את היריד התעסוקתי הגדול בישראל, שבעקבותיו סטודנטים ובוגרים איכותיים רבים מוצאים עבודה בחברות אטרקטיביות. השנה אנו מצפים להצלחה גדולה אף יותר בזכות שילובה של פלטפורמה דיגיטלית איכותית. כיחידה לפיתוח קריירה באוניברסיטה המובילה בישראל אנו גאים להוביל חדשנות גם בנושא זה",  מסכמת ספי בנעים, מנהלת המרכז לפיתוח קריירה באוניברסיטת תל אביב.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד