הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הצגה של גשר מאחורי קמפיין הטיזר "היא השתגעה לגמרי"

1/02/2018
הצגה של גשר מאחורי קמפיין הטיזר "היא השתגעה לגמרי"

בשבוע האחרון הופצו טיזרים שרמזו על התנהלות בעייתית של העומדים בראש הפירמידה, בהם:"הפעם הוא ואשתו הגזימו ,"הזוג הזה פשוט איבד את זה", האובססיה לשלטון פשוט סנוורה אותם", "היא השתגעה לגמרי" ועוד שעלו בעמוד פייסבוק ייעודי תחת הכותרת "ללא מילים".

 

היו שסברו שמדובר בפעילי המחאה נגד השחיתות, היו שסברו שמדובר בארגונים ועמותות הפועלים נגד השלטון. כעת התברר כי מדובר במהלך שיווקי ופרסומי של תיאטרון גשר שמטרתו לקדם את ההצגה החדשה"מקבת- ללא מילים"על פי וויליאם שייקספיר שתעלה ב-5 לפברואר בתיאטרון בבימויו של סרגיי זמילאנסקי בהשתתפות: פיראס נאסר, הנרי דוד, אבי אזולאי, רוני עינב, אפרת ארנון, פאולו א. מואורה, גלעד קלטר, אלכסנדר סנדרוביץ, אורי יניב, הלל קפון, רות רסיוק, דור מיכאלי, אלי מנשה, ליליאן רות, נטשה מנור, סבטלנה דמידוב, טלי אוסדצ'י, כרמל קנדל, שרון בורשטיין ביצ'צ'י

 

ההצגה עוסקת ביהירות תשוקה, אובססיה וצמא לשלטון שבעקבותיהן נפתחת סדרה של רציחות אשר סוללת את הדרך לתהום ובוחנת כמה רחוק ילך אדם ומה המחיר שהוא מוכן לשלם כדי לקדם את האמביציות אישיות ואת התשוקה הגדולה שלו לשלטון. המחזה "מקבת גרסה ללא מילים" הוא מחזה קלאסי ללא מילים, דרמה תנועתית המחברת בין מוסיקה לפעולה ומעוררת אפקט אישי מרהיב.

 

הצגת הבכורה תתקיים ביום ב' ה-5 בפברואר בשעה 20:00 בתיאטרון גשר, שד' ירושלים 9 ת"א-יפו

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד