חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

כוורת משיקה אתר מכירות שישלח חבילות לחיילים בבסיסים

חיבלות של כוורת. צילום: יוני רייף

"כוורת" רשת חנויות הנוחות לחיילים של "יחד למען החייל", המפעילה למעלה מ- 300 נקודות מכירה בבסיסים הצבאיים ברחבי הארץ, משיקה בימים אלה שירות משלים לחנויות האוף ליין:www.caveret.org אתר רכישות אונליין, שהפך חלק אינטגרלי מתרבות הצריכה, בעיקר בקרב צעירים וחיילים.

לראשונה, גם משפחות החיילים יכולות להזמין ממוצרי החנות ולשלוח ליקיריהם הפרושים על פני הבסיסים במדינת ישראל. החבילות יגיעו לייעודן תוך זמן קצר ביותר. זאת לעומת רכישה בחנויות האוף ליין המתאפשרת לחיילים בלבד.

המערך הלוגיסטי היעיל של הרשת, שלה  שלושה מרכזים הפצה  בצפון, מרכז ודרום, מאפשר הנגשת שירות האונליין גם לחיילים המשרתים במוצבים הקטנים ומרוחקים בהם אין נקודות מכירה.

 האתר החדש הוא בעל ממשק משתמש ידידותי ונוח, מציע מגוון מוצרים עפ"י חלוקה לקטגוריות : ציוד הכרחי לחיילים, מזון ומשקאות (למעט מוצרי קירור), קוסמטיקה, טואלטיקה,  מוצרי חשמל, מוצרי סלולר חשמל, טקסטיל, טיולים, נסיעות ועוד, במחירים נוחים ותחרותיים ומבחר רציף של מבצעים במחירים אטרקטיביים. עוד באתר, כמו בחנויות הרשת, ניתן למצוא גם מוצרים פופולריים עונתיים וטרנדיים, המתחלפים מידי חודש. עלון חודשי מתפרסם בחנויות, באתר ובאפליקציית פז"מ.

 לדברי צביקה גולדנברג: "אנו בוחנים כל העת שיתופי פעולה עם חברות ומותגים מובילים, במטרה להציע לחיילינו מוצרים נחשקים במגוון תחומים, בהנחות משמעותיות של עשרות אחוזים, כך למשל בחודשים מרץ אפריל  מכרנו  כרית אנרג'י (כרית שינה אורטופדית) מבית ד"ר גב 2 יח' ב 150 ₪ במקום 300 ₪, החודש אנו מציעים  אוזניות קשת אלחוטיות של חברת JBL ב 170 ₪ במקום 249 בהמשך,  נאפשר גם משלוח של מארזים מפנקים מיוחדים לציון אירועים חשובים כמו ימי הולדת, הצטיינות, קבלת דרגה וכו'".

 משלוח ההזמנה באמצעות האתר הינו בעלות סמלית של 10 שקלים, ללא הגבלת כמות וסכום הזמנה.  חבילה שנשלחה באמצעות  אתר "כוורת"  מיד עם הגעתה לבסיס, תימסר לחייל ולשולח הודעתSMS, כאמור, לא יאוחר מ-4 ימי עבודה.

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד