הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

הטלויזיה עוברת לאינטרנט: ענני תקשורת משיקה את פורטל הלייף סטייל "חיים טוב", המבוסס על תכני וידאו

18/09/2006

"ענני תקשורת" משיקה את פורטל הלייף סטייל הגדול בישראל: "חיים טוב" בכתובת www.haimtov.co.il. בהקמת הפורטל הושקעו למעלה ממיליון שקל. האתר מחבר בין כל עולמות התוכן הטלוויזיוניים של ענני תקשורת (ערוץ החיים הטובים, ערוץ הבריאות, תוכניות שהופקו לערוצים אחרים בתחום הלייף סטייל ועוד).

 

www.haimtov.co.il הוא פורטל ה Life Style הראשון בישראל הפועל כולו על בסיס Broadband (תכני וידאו לפס הרחב). האתר מציע מדריכים פרקטיים בחמישה עולמות תוכן הקשורים זה לזה ויחד מהווים את תחום הלייף סטייל: בריאות, אוכל, עיצוב, תיירות והחיים הטובים. בפורטל ניתן למצוא מדריכי טיולים בארץ ובחו"ל, מתכונים בקטגוריות בישול שונות, ביקורת מסעדות, מדריכי בריאות, מדריכי בריאות אלטרנטיבית ועוד מגוון עצום של תכנים הנתמכים הן בטקסט כתוב והן בקטעי וידאו משלימים, לנוחות הגולשים.

 

גיא זו-ארץ, שלי גפני, מושיק גלאמין, השפית מיקה שרון, איילת לטוביץ', קרין גורן ועוד, הם רק חלק מהשמות שתוכלו למצוא בקטעי וידאו באתר "חיים טוב".

 

האתר www.haimtov.co.il קם ואופיין בעקבות מחקרים שנערכו בחברת "זואי אינטראקטיב", חברת הניו מדיה של "ענני תקשורת", ומצאו צורך במדריכים פרקטיים בנושאי הבריאות, האוכל והתיירות.

גלעד נחום, מנכ"ל זואי אינטראקטיב: "באפיון האתר נלקחה בחשבון העלייה בצריכת תוכן בפס רחב, והעובדה שרוב הגולשים בישראל מחוברים כבר במהירות של 750 KB ומעלה. אין זה סוד שכל הפורטלים המובילים עשו פניה לכיוון תכני הוידאו Online, אבל  www.haimtov.co.il הוא בין הראשונים שתוכנן להיות פורטל המתבסס על וידאו, והראשון שעומד במשימה. האתר "חיים טוב" מהווה השלמה למהלך ה 360 מעלות שהובילה חברת ענני תקשורת במסגרתו הושקו תכני התוכניות השונות בטלוויזיה, באינטרנט ובסלולר".

 

עוד בפורטל www.haimtov.co.il : עולם שלם של USER CONTENT – המילה החמה בשוק האינטרנט: פורומים, בלוגים ועוד. בנוסף, יכולים הגולשים להירשם ל-Newsletter בכל אחד מהמדריכים ולקבל עדכונים בלעדיים ועדכניים לתיבת ה email הפרטית שלהם.

 

 כמו כן, בפורטל www.haimtov.co.il כל גולש יוכל לבנות לעצמו תיק צפייה אישי בו יוכל לשים את הקטעים האהובים עליו ולחזור אליהם בכל עת. בנוסף,  ניתן להפנות שאלות למומחי ערוץ הבריאות ובהמשך גם לתכניות נוספות של "ענני תקשורת" בערוציה השונים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד