הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

בי קונטקט תפעיל את שירותי התוכן הסלולרי של מנהלת ליגת WINNER בכדורסל

13/03/2007

חברת בי קונטקט נבחרה לנהל את כל הפעילות הסלולרית של מנהלת ליגת WINNER בכדורסל. החוזה שנחתם הינו לשנה עם אופציה להארכה לשנה נוספת. שיתוף הפעולה יכלול בניית עולם תוכן סלולרי מלא לאוהדי הכדורסל בישראל.

 

ערן פפר, מנכ"ל בי קונטקט, אמר היום "חברת בי קונטקט נבחרה לנהל את המיזם הסלולרי החדשני של ליגת הכדורסל בישראל בזכות הניסיון שצברה בניהול עולמות תוכן מגוונים בסלולר על גבי הפלטפורמות הטכנולוגית המתקדמות הזמינות כיום בישראל. כל אלה מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו את הפתרונות הכוללים והמקיפים ביותר עבורם".

 

מגוון השירותים המוצעים יהיו: שירותים מיוחדים למנויים מקרב אוהדי הכדורסל, שירותי תוכן סלולרי אשר יושקו באתר החדש של מנהלת הליגה ופעילות אינטראקטיבית באולמות הכדורסל ששיאה  יהיה אירועי הפיינל פור  בהיכל נוקיה אשר יתקיימו בחודש מאי 2007 .

 

מר אבנר קופל, יו"ר מנהלת ליגת WINNER אמר היום: "אני רואה במיזם המשותף עם חברת בי קונטקט הזדמנות חשובה לחשיפת ליגת WINNER במדיה חדשנית ואטרקטיבית אשר תקדם את החשיפה  לליגה בקרב קהלים מגוונים וצעירים יותר, מדובר  באבן דרך אסטרטגית לקידום הכדורסל הישראלי בכלל וליגת WINNER בפרט".

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד