הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Chooz מקבוצת JCS הוזמנה להציג את התכנים שלה בכנס medienforum.nrw 2007 הבינלאומי בגרמניה

18/06/2007 12:10

חברת התוכן הסלולרי והאינטראקטיבי Chooz (מקבוצת JCS) הוזמנה להציג את התכנים שלה בכנס medienforum.nrw 2007 שיתקיים בין התאריכים 18-20 ליוני בגרמניה.

 

החברה הוזמנה להרצות במסגרת פאנל המדיה שיציג את התכנים הסלולרים הטובים ביותר מכל העולם ותציג בין היתר את Foreplay, סדרת האנימציה עטורת הפרסים אשר משודרת בפורטלים הסלולריים של מדינות רבות באירופה. כמו כן החברה תחשוף בפאנל לראשונה את הסדרה החדשה שלה -7 bitches , סידרת אנימציה משעשעת ופרועה העוסקת בשבעת החטאים באופן הומוריסטי ועדכני. כל פרק עוסק בחוטאת אחרת – הגרגרנית, התאוותנית, העצלנית, הקנאית, הזועמת, הגאוותנית, והחמדנית. (החטאים מותאמים לזמננו – החמדנית מכורה למותגי על, הגרגרנית היא בולימית וכו').

 

כנס ה- medienforum.nrw, מתקיים השנה זו פעם ה – 19 בגרמניה. הכנס מזמן פוליטיקאים, אנשי עסקים ואנשי תקשורת מכל העולם, ותפתח אותו הקנצלרית של גרמניה ונשיאת האיחוד האירופי, ד"ר אנגלה מרקל. את Chooz  תייצג  בכנס ענבר וולנסקי, האחראית על פיתוח התכנים ב CHOOZ, אשר תציג את התכנים ואף תשתתף בפאנל מומחים. בין המשתתפים הנוספים בכנס ניתן למצוא נציגים בכירים ממייקרוסופט, אפל, גוגל, MTV ורבים נוספים.

 

בשנים האחרונות זוכה Chooz לנוכחות והצלחה מרשימות בכנסים והתערוכות הבולטים ברחבי העולם, והישגיה הבינלאומיים כוללים גריפה של חלק מן הפרסים החשובים ביותר בתחום הניו-מדיה בעולם. בין הפרסים בהם זכו תכניה של Chooz בשנים האחרונות נמנים זכייתה של הסדרה Foreplay בפרס "התוכן הטוב ביותר" בתחרות ה-  ה- MEF Awards (Meffys) ("האוסקר" של עולם הסלולר), וזכייתה במקום הראשון בתחרות ה- "mobile multimedia" בפסטיבל Bitfilm הבינלאומי בהמבורג. הישג  מתוקשר נוסף של החברה הוא זכייתה בפרס ה-  Best Interactive Format בתחרות ה- Made For Mobile שנערכה בפסטיבל מיפ לפני כשנה, עם הסדרה הבלשית האינטראקטיבית "מי חטף את רייצ'יל בי?". 

 

גלית שרף – זיתוני , מנהלת CHOOZ  מסרה שבהתבסס על ההכרה הבינלאומית CHOOZ משקיעה בימים אלה בפיתוח התכנים שלה לפלטפורמות נוספות ויצירת ממשקים להפיכתם לתכניי cross platform קלאסיים תוך שימת דגש מיוחד לאינטרנט.  

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד