הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

בורסת הנאסד"ק השיקה את שרות NASDAQ DataStore: שרות אינטראקטיבי לרכישת נתונים

5/08/2007 09:15

בורסת הנאסד"ק הודיעה הבוקר על השקת NASDAQ® DataStore, אוסף מקוון של כלי נתונים חדשניים עבור משקיעים מוסדיים ופרטיים. השקת מוצרי נתונים ייחודיים אלו של הנאסד"ק היא הפעם הראשונה בה בורסה בארה"ב מציעה את האפשרות לרכוש נתונים בהיקף כזה באמצעות האינטרנט.

 

"השירות NASDAQ DataStore נועד להגדיל את זמינותם של מוצרים חדשניים אלו כך שיהיו נגישים לכל המשקיעים והסוחרים," אמרה אדנה פרידמן, סמנכ"לית בכירה בנאסד"ק. "הדבר מדגיש את מחויבותה של בורסת הנאסד"ק להגיב לצרכים המתפתחים של כל משתתפי השוק על-ידי אספקת שקיפות רבה יותר בעזרת הפצת נתונים קנייניים במחיר נוח, ביעילות ובגמישות."

 

עוד הוסיפה פרידמן כי בשלב ראשון, יציע שירות DataStore את המוצרים החדשניים הבאים, שנועדו במיוחד לספק למשקיעים תובנות שוק ייחודיות: מערכת NASDAQ Net Order Imbalance Indicator (NOII) המציגה נתוני הצלבה ומאפשר בכך להשתתף ב-Opening Cross, Closing Cross, IPO Cross ו-Halt Cross. המערכת מאפשרת לזהות נזילות ולחזות מחירים מוצלבים עוד לפני שהם מתקיימים.ה -BookViewer - המאפשר ביצועי מסחר משופרים על-ידי צפייה בכל ההוראות לרכישה ולמכירה של ניירות ערך בנאסד"ק, בבורסה של ניו יורק (NYSE) ובבורסת  Amex. ניתן לקבץ את הנתונים לפי רמת מחיר או זיהוי המשתתף בשוק (MPID).

 

לפרטים נוספים על NASDAQ DataStore ניתן להיכנס לאתר, שכתובתו: www.data.nasdaq.com.

 

בורסת נאסד"ק היא שוק המניות האלקטרוני הגדול בארצות הברית. עם כ-3,200 חברות, נאסד"ק כוללת כיום יותר חברות מכל בורסה אחרת ומדי יום סוחרת במספר מניות ממוצע גדול יותר מכל שוק אחר בארצות הברית. בורסת נאסד"ק היא בית של החברות המובילות מכל המגזרים העסקיים לרבות טכנולוגיה, קמעונאות, תקשורת, שירותים פיננסיים, תחבורה, מדיה וביו-טכנולוגיה. נאסד"ק היא השוק העיקרי למסחר במניות הרשומות בנאסד"ק. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד