הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

לראשונה: אתר אינטרנט סלולארי לסרט קולנוע

18/09/2007 11:55

חטיבת הסלולאר של 'תפוז אנשים' וחברת הפצת הסרטים א.ד מטלון, יוצאים בשיתוף פעולה, אשר יצר, לראשונה בישראל,  אתר אינטרנט סלולארי לכבוד סרט חדש, המציג בקולנוע.

 

האתר החדש הנו לסרט: "סופרבאד – חרמן על הזמן", אחד משוברי הקופות של הקיץ האחרון בארה"ב, אשר יעלה בבתי הקולנוע בארץ ב- 26.9.07. אל האתר החדש ניתן להגיע דרך הפורטלים של כל המפעלים הסלולאריים השונים בישראל וכן מאתר תפוז בסלולאר.

 

האתר הסלולארי החדש, יציע בדומה לאתרים דומים ברשת, מידע על הסרט, צפייה בטריילר, קטעי וידאו מתוך הסרט, מידע על שעות ההקרנה, משחקים ועוד'.

 

האתר נבנה באמצעות מערכת T- MAP - Tapuz mobile advertising platform של תפוז באמצעותה ניתן לבנות אתרי אינטרנט סלולאריים ייעודיים פרסומיים ואתרי תוכן בקלות ובמהירות.

 

לדברי דן חן, סמנכ"ל תחום הסלולאר בתפוז אנשים: "באינטרנט הסלולארי גולשים מדי יום מאות למעלה מחצי מליון גולשים בישראל, רובם צעירים ובני נוער, שעבורם הטלפון הסלולארי הוא לא רק טלפון אלא כלי מדיה ותוכן בדיוק כמו האינטרנט שב- PC ולכן אין סיבה שלא נראה בזמן הקרוב אתרים פרסומיים רבים שעוברים מהאינטרנט שבמחשב גם לסלולארי.

באתר החדש לסרט, שילבנו את יתרונות האינטרנט הסלולארי והכלים הייחודים לו, כמו למשל האפשרות לייצר שיחת טלפון מהאתר הסלולארי שמהווה הנעה לפעולה מיידית שחשובה במיוחד למפרסמים המפעילים מוקדי מכירות טלפוניים."

 

כ- 50% מהכנסות תפוז, על פי דוחותיה הרבעוניים, מגיעים מפעילות הסלולאר שלה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד