הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

arc אינטראקטיב מסכמת את הפעילות עבור נוקיה: "הצלחה כבירה"

31/10/2007 14:00

arc אינטראקטיב סיכמה את פעילות האינטרנט שנעשתה עבור Nokia 5700 הבוקר במילים "הצלחה כבירה". מהחברה נמסר כי "עשרות אלפי בני נוער השתתפו בפעילות אינטראקטיבית במסגרתה נתבקשו לשלוח "תמונות מסובבות" – בהתאם למאפיין המרכזי של המכשיר שחלקו התחתון מסתובב."

 

הפעילות, שנערכה בהשקעה של כ-700,000 ₪, נמשכה כחודש וזיכתה את שלושת הצלמים הזוכים במכשיר המוסיקה Nokia 5700. למעלה מ-15,000 תמונות הגיעו לאתר המיוחד שהוקם, מתוכם שלוש תמונות הגיעו למקומות הראשונות וזיכו את שלושת הצלמים הצעירים - אוהד לוי, עמי בדיחי ואפיק לוי, בטלפון המוסיקה החדש Nokia 5700.

 

נועה לור כרמלי, סמנכ"ל שיווק ביורוקום נציגת Nokia ציינה כי "ל- Nokia 5700 יש את כל התכונות להיות המכשיר המועדף על בני הנוער וצעירים. הוא מספק עולם תוכן צעיר של מוזיקה, שיחות וידאו, הורדות, איכות סאונד סטריאופונית ומצלמה סיבובית, וזאת ללא כל פשרה על האיכות הגבוהה ביותר".

 

תימור גורדון, מנכ"ל arc אינטראקטיב: "כמות המשתתפים בפעילות הייתה עצומה, ושוב הוכח הכוח של Nokia כמותג טרנדי ועכשווי שיודע לדבר עם בני נוער וצעירים. במסגרת הקמפיין הצגנו את המכשיר הצלחנו להגיע לקהל היעד".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד