הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פועלים במהלך עוצמתי בתחום מועדוני הלקוחות

6/09/2012

בנק הפועלים משיק את פועליםCash Back  –  מועדון הלקוחות הגדול בישראל, שיקנה לכל לקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיסי אשראי שהונפקו על ידי הבנק, החזר כספי ישירות לחשבון הבנק, ברכישת מוצרים ושירותים בכל אחד מבתי העסק המשתתפים בתוכנית. כמו כן, הלקוחות ייהנו ממבצעים אטרקטיביים והטבות ייחודיות. בפועלים Cash Back ישתתפו מאות עסקים, הן רשתות מובילות והן בתי עסק קטנים בכל רחבי הארץ.


כל מחזיקי כרטיסי האשראי של בנק הפועלים מקבוצת ישראכרט (כרטיסי ישראכרט, מאסטרקארד וויזה) ואמריקן אקספרס, יצורפו באופן אוטומטי לפועלים Cash Back, ללא כל צורך ברישום וללא כל תשלום נוסף. (לא כולל כרטיסי חיוב שאינם כרטיסי אשראי מסוג DIRECT, דלקנים וכרטיסים נטענים).

ההחזרים הכספיים בגין רכישות חברי המועדון יהיו בשיעור של עד 10% מסך סכום הרכישה. ההחזרים שיתקבלו מבתי העסק שישתתפו בפועלים Cash Back יוזרמו במזומן לחשבון הבנק של לקוחות פעם בחודש ויפורטו בדו"ח התנועות בכרטיס האשראי.
עם השקת התוכנית, מכריזים בנק הפועלים ובתי העסק המשתתפים בתוכנית על מבצעי השקה אטרקטיביים.
חידוש נוסף בתוכנית פועלים Cash Back – ההחזרים הכספיים יינתנו לא רק על רכישות בנקודות המכירה אלא גם על רכישות באמצעות האינטרנט בבתי עסק המשתתפים בתוכנית.
 
ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים, אמר: "המהלך מהווה חלק מהאסטרטגיה של הבנק הממוקדת במתן ערך מוסף לכל לקוחותיו, תוך שקיפות מירבית, וכן לתמוך בהתפתחות הסקטור העסקי בישראל בכלל, ובעסקים קטנים ובינוניים בפרט. במסגרת המועדון החדש ישולבו עסקים קטנים רבים, שייהנו מפלטפורמה שיווקית רחבה, ממש כמו הרשתות הגדולות".


אלי כהן, מנהל מטה שיווק, שירות ואחריות חברתית בבנק הפועלים, אמר: "במהלך של בנק הפועלים יש בשורה כפולה לעולם הצרכנות בישראל: אנו הופכים את כרטיסי האשראי של הבנק לכלי חסכוני ביותר בהתנהלות היום-יומית של לקוחות הבנק, ובמקביל מעניקים לאלפי בתי עסק בישראל, כולל עסקים קטנים, את היכולת לפתח ולהרחיב את פעילותם על בסיס נאמנות ארוכת טווח של לקוחותיהם. "
בתוכנית פועלים Cash Back ההחזרים הכספיים אינם מותנים במינימום פעילות בכרטיס האשראי או בגובה המחזור החודשי, אינם מותנים ברישום מראש להטבה ואינם מותנים במימוש ברכישה חוזרת בבית העסק ששייך לתוכנית.


כאמור, עשרות רשתות מובילות כבר הצטרפו לתוכנית מועדון פועלים Cash Back וכן כ- 250 עסקים קטנים בכל רחבי הארץ. בנק הפועלים מתעתד להרחיב את רשימת העסקים המשתתפים בתוכנית ויאפשר לכל בית עסק שירצה להעניק הטבות ללקוחות, להצטרף לתוכנית המועדון. מעריכים כי בתום השנתיים הראשונות לפעילות המועדון, יצטרפו לתוכנית למעלה מ- 3000 בתי עסק קטנים ובינוניים וכ-120 בתי עסק גדולים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד