הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ZAP השוואת מחירים משיק קטגוריה ייחודית לקראת בחירות 2013

23/12/2012
ZAP השוואת מחירים משיק קטגוריה ייחודית לקראת בחירות 2013 (הגדל)

zap השוואת מחירים- האתר הגדול מסוגו בישראל, משיק לקראת בחירות 2013 לכנסת ישראל- קטגוריה מיוחדת להשוואת מועמדים. הקטגוריה זמינה במקביל גם בתור אפליקציה חינם, ייעודית ל iPhone.

 

zap השוואת מחירים אשר מעמיד לגולשים בשגרה כלים מגוונים להשוואת מוצרים שונים בתחומים רבים (חשמל ואלקטרוניקה ומאות קטגוריות נוספות של מוצרים, תיירות, סופרמרקטים ועוד), הבינו שאין דבר שלא ניתן להשוות. לקראת הבחירות המתקרבות תוקם באתר קטגוריה להשוואת מועמדים בבחירות 2013 ותושק אפליקציית "בחירות zap" להורדה ללא תשלום.

 

ככל הקטגוריות ב- zap השוואת מחירים, גם קטגוריית הבחירות החדשה כוללת את כל המידע הדרוש לפני קבלת החלטה: מידע מלא על כל מועמד תוך יכולות סינון ומדדי השוואה, מידע כללי לגבי המועמדים, ניסיונם הפוליטי והתעסוקתי, ועוד. הגולשים באתר ובאפליקציה יוכלו להוסיף תוכן משלהם על ידי דירוג המועמדים ועדכון חוות דעת. בנוסף, יתבצעו סקרים בהם יוזמנו הגולשים לבחור במועמד שלהם לראשות הממשלה, לצפות בתוצאות ולשתף בפייסבוק.

 

איתן זינגר, מנכ״ל zap השוואת מחירים: ״zap השוואת מחירים פיתחה כלים חכמים לקבלת החלטות צרכניות. אין כמו החלטות גורליות כבחירות לראשות הממשלה, בכדי לבחון את היתכנות הכלים הללו, לא רק על מוצרים בני קיימא. אחרי שחקרנו הנושא, מצאנו כי גם מועמד לראשות ממשלה, ניתן לנתח בכלים אנליטיים קרים ולהופכו למעשה למוצר בר השוואה. אנו מאד מתרגשים להשיק מערכת השוואה זו, וסקרנים לראות כיצד ידרגו הגולשים את ״המוצרים״ הללו, שכל כך חשובים לעתידנו״.כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד