הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

לאחר ההצהרה של הארץ משיקה מהדורת מנויים דיגיטלית

27/02/2013

עיתון "הארץ" מצטרף לעיתונים המובילים בעולם, בהנהגת מנויים בתשלום לתכנים דיגיטליים. בשבוע הבא יוצע לגולשי אתר "הארץ" להירשם וליהנות מעשר כתבות חינם בחודש, או לרכוש מנוי,  שמעניק גישה חופשית לכל תכני "הארץ" בערוצים הדיגיטליים - באתר ובסמרטפונים, ובאפליקציה חדשנית של מוסף "הארץ" באייפד.

דמי המנוי יהיו 4.90 שקלים בחודש הראשון, ולאחר מכן 40 שקלים בחודש. למצטרפים בתקופת ההשקה יוצע מנוי שנתי מוזל,  במחיר של פחות משקל אחד ליום. מנויי המהדורה המודפסת של העיתון היומי יקבלו גישה חופשית לכל הזירות הדיגיטליות. לגולשים יוצע לרכוש מנוי משולב לגיליון יום שישי של "הארץ" ולכל התכנים הדיגיטליים, במחיר השקה של 90 שקלים בחודש.

"הארץ" ימשיך לספק לקוראיו את התכנים החדשותיים והתרבותיים המדויקים והמקיפים ביותר, המאפיינים את האתר והאפליקציות של העיתון במובייל. הנהגת המנויים הדיגיטליים תלווה בקמפיין פרסומי תחת הסיסמה "הארץ. עיתון ששווה משהו". הקמפיין יעלה בסרטונים בפייסבוק, ביוטיוב ובאתרי קבוצת "הארץ", במודעות בעיתונים ובבאנרים באתרי אינטרנט.

לפני נתוני ועדת המדרוג הישראלית, אתר "הארץ" בעברית - מדורג במקום העשירי בגודלו בישראל ומדי חודש גולשים בו כ-700 אלף גולשים ״אמיתיים״. האתר זכה להצלחה רבה בשנה האחרונה, ומספר הגולשים בו גדל ב-53%, לפי נתוני ועדת המדרוג.

עיתונים בינלאומיים מובילים כמו "ניו יורק טיימס", "בוסטון גלוב", "וול סטריט ג'ורנל", "פייננשל טיימס", "דיילי טלגרף" ו"אקונומיסט" כבר מציעים לגולשים מנויים דיגיטליים. בחודש שעבר דיווח "ניו יורק טיימס" על 640 אלף מנויים בפלטפורמות הדיגיטליות. 

במאי 2012 הנהיגה קבוצת "הארץ" מנויים בתשלום באתר באנגלית. כיום עולה מספר המנויים באינטרנט על מספר המנויים של העיתון המודפס באנגלית. בעקבות הנהגת חומת התשלום, לא נרשם שינוי משמעותי במספר הגולשים באתר האנגלי, מה שאפשר לקבוצה לשמור על ההכנסות מפרסום.

לדברי מו"ל "הארץ", עמוס שוקן, "סביב 'הארץ' נוצרה קהילה פעילה ותוססת בזירות הדיגיטליות, שאנו מחשיבים מאוד כשותפה לדרך וכגורם שמשפיע על כיווני ההתפתחות של העיתון. העסקה של רכישת מנוי דיגיטלי אינה רק התקשרות מסחרית. זו גם השקעה חשובה בעתידה של עיתונות איכותית בישראל. עיתונות עצמאית שרואה לנגד עיניה אך ורק את האינטרס הציבורי כפי שהיא מבינה אותו בתום לב, ובמקרה של 'הארץ', גם עיתונות שמקדמת בישראל ערכים חברתיים, תרבותיים, דמוקרטיים וליברליים ומגינה עליהם ככל יכולתה".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד