הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת הליסינג LEASE4U החלה לשווק את המכונית החשמלית של בטר פלייס

10/03/2013

חברת הליסינג LEASE4U החלה לשווק את המכונית החשמלית של בטר פלייס בעסקת ליסינג משתלמת. LEASE4U מציעה את הרנו פלואנס ZE החשמלית, בעסקת ליסינג החוסכת אלפי שקלים בהשוואה לרכבי מנהלים אחרים.

אליחי אל יגון, מנכ"ל LEASE4U:  "חברת LEASE4U החילה לשווק את הרנו פלואנס ZE החשמלית של בטר פלייס בעסקת ליסינג שחוסכת אלפי שקלים בשנה בהשוואה לכלי רכב דומים אחרים. מעבר לחיסכון הניכר, שיווק המכונית החשמלית מתחבר לאג'נדה של החברה של שמירה על איכות הסביבה. אנחנו גאים להיות חלק מהראשונים שמשווקים מכונית חשמלית חסכונית וירוקה, גאווה לתעשייה הישראלית".

אליחי אל-יגון, מנכ"ל lease4u הוסיף ואמר כי:  "מחירי החכירה החודשיים של הפלואנס החשמלית זולים בכ-50-100 ש״ח לחודש מרכב דומה בקטגוריה (פורד פוקוס או יונדאי איי-35 למשל). להבנתי גם חבילת הטעינה של בטר לפייס מוזילה את העלות למשתמש (בעוד כ-200 ש״ח לחודש) בהתאם לצריכת הדלק של הרכב הספציפי שיזמין). ברכב החשמלי אופי הנהיגה של הנוהג ברכב אינו משפיע על החיוב החודשי, לעומת השפעה ניכרת ברכב בנזין בו צריכת הדלק משתנה לפי אופי הנהיגה.  לפי הערכתי הצפי להזמנות של הרנו פלואנס ZE החשמלית של בטר פלייס בעסקת ליסינג יגיע למאות בודדות של מכוניות עד סוף השנה".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד