הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מטריקס שדרגה את תשתיות המחשוב של בית הדפוס גרפוליט

9/07/2013

חטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס השלימה פרויקט לשדרוג תשתיות המחשוב  בבית הדפוס גרופוליט, שהינו בית הדפוס המסחרי הגדול ביותר בארץ. הפרויקט נועד לענות על צורך של בית הדפוס לתמוך באופן יעיל בגידול הפעילות התפעולית שלו ובנפחי המידע. היקפו הכספי של הפרויקט נאמד בכ-250,000 ₪ .  

 

במסגרת הפרויקט שארך כשבועיים, שודרגו תשתיות המחשוב של גרפוליט ובכלל זה תשתית ה- Hyper-V של מיקרוסופט מגרסת 2008 לגרסת 2012 וסביבת ה-Exchange מגרסת 2003 לגרסת 2013. כמו כן, שודרגה סביבת ה-Active Directory  מגרסת 2003 לגרסת 2010.

 

לדברי אליעזר רמות, מנהל מיחשוב ואבטחת מידע בגרפוליט, "גרפוליט הנו בית הדפוס המסחרי הגדול ביותר בארץ המשרת את הלקוחות הגדולים ביותר ,ברמת שירות גבוהה ובמתכונת פעילות של 24 שעות ביממה.  הבחירה במטריקס לביצוע הפרויקט נעשתה הודות לידע והניסיון שלהם בסביבת מיקרוסופט ובתחום התשתיות, וכן ביכולתם לנתח את המצב הקיים, לאפיין את הצרכים החדשים ולהתאים להם פתרון מיטבי".

 

לדברי דודי טוכפלד, מנהל תחום מיקרוסופט ופרויקטים בחטיבת האינטגרציה והתשתיות של מטריקס, "פרויקט שדרוג תשתיות המחשוב שביצענו בגרפוליט יאפשר לבית הדפוס להשיג  ניהול מרכזי ויעיל של המידע, תמיכה בגידול תשתיות המחשוב בעתיד ואפשרות חיבור מרחוק למערכות הייעודית של בית הדפוס מכל מקום, לרבות מהתקנים סלולרים ניידים. בכך, משיג בית הדפוס חווית משתמש טובה יותר לעובדי הארגון לצד יכולת שרידות גבוהה יותר של המידע שלו".

 

לדברי מגי שורק, מנהלת שותפים במיקרוסופט ישראל, "ארגונים ועסקים, דוגמת בית הדפוס גרפוליט, צריכים להפיק את המקסימום מתשתיות המחשוב שלהם ונדרשים כל העת לתת מענה ללקוחות, לטפח את גורמי הבידול העסקיים שלהם ולהגיב לשינויים ולהזדמנויות בשוק התחרותי בו הם נמצאים. השימוש בכלי מיקרוסופט דוגמת  Hyper-V, Exchange וActive Directory -, ושדרוגם לגרסאות החדשות, מאפשרים לארגון ליהנות מתשתית יציבה, יכולת התמודדות עם עומסים כבדים, גמישות ומהירות מקסימאליים וכן ניהול ושליטה מרכזיים של משאבי המחשוב בארגון".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד