הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

WIX משיקה 15 אפליקציות ניהול חדשות

26/08/2013

 

חברת הסטארט-אפWIX  משיקה 15 אפליקציות ניהול חדשות הכוללות שירותים מתקדמים לעסקים

חברת הסטארט אפ הישראלית WIX, מפתחת הפלטפורמה המובילה ליצירת אתרי אינטרנט, הודיעה היום על הוספת מבחר אפליקציות ניהול חדשות למוצר הדגל שלה. אפליקציות אלו מרחיבות את האפשרויות שמציעה החברה ללקוחותיה, ומאפשרות להם לנהל אספקטים עסקיים שונים, בנוסף ליצירת אתר האינטרנט, תחת קורת גג אחת. אפליקציות הניהול החדשות פועלות "מאחורי הקלעים" ונועדו לסייע לכ-37 מיליון לקוחותיה הבינ"ל של WIX להגדיל את כמות המבקרים באתריהם, להנפיק חשבוניות, לייצר הזדמנויות עסקיות ולתקשר באופן מיטבי עם קהל לקוחותיהם.

כיום, בעלי עסקים, נדרשים לשימוש במספר רב של כלים ושירותים לצרכי קידום מכירות, הנה"ח ותקשורת. WIX מציעה להם לפשט תהליך עבודה זה ע"י ריכוז אפליקציות תומכות עסקים תחת קורת גג אחת. תוספת זאת מהווה נדבך נוסף לפתרונות שכבר מוצעים ע"י WIX ללקוחותיה, שבמרכזם פלטפורמה אינטואיטיבית לבניית אתרי אינטרנט מקצועיים, ושוק אפילקציות המאפשר להוסיף פונקציונליות רבה לאתרים.

אפליקציות הניהול החדשות, הפועלות "מאחורי הקלעים" ואינן חשופות לעיני מבקרים באתרי הלקוחות, מסייעות בניהול היבטים עסקיים שאינם נוגעים בהכרח לנראות ברשת כגון תפעול והנהלת חשבונות. בדומה לכל הפתרונות שמציעהWIX  גם אפליקציות הניהול אינן דורשות כל ידע בתכנות, והנן קלות מאוד לשימוש ע" לקוחות החברה הכוללים בעלי עסקים קטנים, יזמים, אמנים, מעצבים, מוזיקאים ועוד.

"בעלי עסקים נזקקים לכמות עצומה של שירותים על מנת לנהל את העסק באופן מיטבי ברשת ומחוצה לה, ומורכבות ניהול העסק או נוכחותו ברשת גדלה" אמר אבישי אברהמי, מנכ"ל ומייסד WIX. "כבר כיום אנו מצליחים לפשט במידה רבה את מורכבות התהליך של בניית אתרי אינטרנט, וכן מאפשרים ללקוחותינו לשדרג את אתריהם באמצעות הוספת אפליקציות של חברות חיצוניות היישר מתוך הפלטפורמה של WIX. באמצעות אפליקציות הניהול החדשות, בכוונתנו לסייע להפוך את תהליך ניהול העסק לקל יותר באמצעות ריכוז של כלים רבים במרכז שליטה אחד" הוסיף אברהמי.

WIX  מספקת ללקוחותיה ערך מוסף החורג מעבר ליצירת אתר אינטרנט, כעת באפשרותם לגלות ולהשתמש בכלים חשובים ממרכז פעילות אינטרנטי אחד. עבור invoiceASAP, החשיפה של האפליקציה שאנו מציעים לקהל  לקוחות כה רחב בחתכים עסקיים מגוונים היא הזדמנות מצוינת."  אומר פול היפר, מנכ"ל invoiceASAP.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד