הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קלאב מד מקימה מועדון דגל חדש עם אווירה ייחודית

9/09/2013

אליזבת קסטלוטי, סגנית מנהל המחוז של אלברוויל, וינסן רולנד, סגן יו"ר המועצה המקומית הכללית, אנדרה פלייזנס, ראש עיריית סנט מרטין דה בלוייל,  ומר אנרי ז'יסקר דסטיין, יו"ר הדירקטוריון של קלאב מד הניחו היום את אבן הפינה של מועדון הסקי החדש  Val Thorens בדירוג 4 קלשונים.

בניית המועדון הכולל 384 חדרים החלה כבר במאי 2013 והוא צפוי להיפתח בדצמבר 2014. צופים שהמועדון ייצור באופן ישיר כ-240 מקומות עבודה וכך יתרום לכלכלת מחוז סבואה.

פרויקט הבנייה הזה מהווה השקעה כוללת  של 80 מיליון אירו, עבור רשת קלאב מדיטראנה ושותפיה. רשת קלאב מדיטראנה תפעיל את המועדון במסגרת חוזה חכירה ל-12 שנה עם אופציה להארכה.

מועדון Val Thorens  T4 נותן מענה לאינטרסים האסטרטגיים של השותפים ומאפשר לרשת קלאב מד להגדיל את ההיצע שלה בתחום תיירות סקי יוקרתית על-ידי פיתוח מוצר של "הדור החדש" - מועדון בעל אופי מודרני וחדשני.

הפרויקט שנחשב לספינת הדגל של מועדוני הסקי ושל הרשת, משתלב באסטרטגייה המקומית והבינלאומית של קידום חוויית "הכל כלול" היוקרתית של קלאב מד בהרי האלפים הצרפתיים.


המועדון ממוקם באחד ממתחמי הגלישה היוקרתיים ביותר בהרי האלפים הצרפתיים, בלבו של אתר סקי בעל מוניטין בינלאומי המושך אליו חובבי גלישה מהעשירונים העליונים, עם מסלולים על פני למעלה מ-600 ק"מ מתווסף המועדון להיצע הקיים של הרשת, ומציע חוויה בלעדית המתמקדת בגלישה.

בהתאם לצביון הצעיר והטרנדי של האתר, המועדון יהיה בעל אופי אלגנטי ובלתי רשמי. תכנון המועדון מבוסס על קונספט של עיסוק אינטנסיבי בספורט המשלב ריגושים, חגיגות ואווירה חמימה. "סטודיו ארש" הופקד על סגנון הבנייה, המתאים לאווירה הצעירה והמודרנית של האתר, והעיצוב הפנימי של המועדון - בידי סופי ז'קמין, ושניהם יוצרים שילוב הרמוני של האווירה המקומית והמגמות העכשוויות, תוך הענקת פרשנות חדשנית לקודים המקובלים של חופשת סקי.

מועדון Val Thorens  4T יציע גם שירותים חדשניים המיועדים למקסם את הנוחות בחוויית הלקוח. תוכננו פתרונות רבים על מנת להקל על הלקוח בשלבים השונים של החופשה, ולהפוך את ספינת הדגל הבאה של קלאב מד למועדון בלעדי בעל אווירה ייחודית.


המועדון יציע קונספט חדש למסעדות, עם אווירות מתחלפות במהלך היום בשלושה מתחמים, בהם יוכלו הנופשים לגלות עולם גורמה באווירה קלילה, חדשנית ונדיבה כיאה לחופשת סקי אותנטית.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד