הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מטריקס חתמה על הסכם לייצוג חברת BWise בישראל

1/10/2013

חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס חתמה על הסכם ייצוג והפצה עם חברת התוכנה הבינלאומית BWise , הנמנית על קבוצת הפתרונות הארגוניים של Nasdaq OMX, מובילה עולמית בפיתוח ושיווק פתרונות תוכנה בתחומי ניהול סיכונים, IT Governance (משטר טכנולוגית מידע) ו- Compliance(תאימות) (eGRC).

 

מוצר הדגל של חברת BWise, שהינה בעלת ניסיון ומוניטין רב בתחום של ניהול תהליכים עסקיים, הוא BWise GRC Platform, המספק לחברות וארגונים פתרון תוכנה מקיף ורב תכליתי לכל הצרכים העסקיים והתפעוליים בעולם ה-GRC ( Governance, Risk Management ו-Compliance), ומקנה להן יכולות מתקדמות לניהול סיכונים, בקרה, ביקורת פנימית וניהול תהליכים ארגוניים בהתאם לדרישות העסקיות והרגולטוריות.

 

מטריקס ו- BWise יאחדו כוחות בתחום המכירות והתמיכה של פתרון ה- GRC של BWise, אשר מאפשר ללקוחות לשפר באופן ניכר את הביצועים העסקיים, לנהל סיכונים פיננסים וסיכוני מוניטין ולהבטיח Compliance.

 

לדברי אמיר הראל, סמנכ"ל פיתוח עסקי בחטיבת מוצרי התוכנה של במטריקס, "השוק הישראלי נחשב למתקדם מאוד והוא מחפש כל העת דרכים לשפר את הביצועים והתהליכים העסקיים. כאשר מטריקס,  חברת ה- IT  המובילה בישראל שהיא בעלת ניסיון רב והיכרות עם ארגונים גדולים עד קטנים בישראל, חוברת לחברה כמו BWise, השוק הישראלי ירוויח מפתרון המתאים ביותר בתחום ניהול הסיכונים, Governance ו- Compliance".

 

לדברי רוב ואן סטראטן, סמנכ"ל מכירות בכיר בחברת BWise , "שיתוף הפעולה עם מטריקס, שהינה חברת טכנולוגיות המידע המובילה בישראל, יאפשר לנו להרחיב את פעילותינו בישראל ולהגיע למספר רב של חברות וארגונים בישראל שנמנים על לקוחותיה ומחפשים פתרונות איכותיים בתחומי פעילותינו. במסגרת שיתוף הפעולה יוכלו הלקוחות בישראל ליהנות מערוצי המכירה והשיווק המקומיים של מטריקס הכוללים גם שירותי הטמעה ותמיכה באמצעות המומחים הטכנולוגיים והעסקיים של החברה הבקיאים בעולמות התוכן הרלבנטיים".

 

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד