הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת אופיס דיפו תפתח בסניפיה דוכני איי דיגיטל

9/10/2013

אופיס דיפו חתמה בימים אלה עם חברתI DIGITAL  על הסכם במסגרתו תחל לשווק בכל סניפי הרשת את מגוון מוצרי חברת אפל.

 

במסגרת ההסכם עם חברת I DIGITAL  המשווקת את מכשירי ה-iphone  הפופולאריים, אופיס דיפו תהיה משווקת מורשת של מגוון מוצרי המותג ותקים דוכני מכירה ממותגים בכל הסניפים, אשר יציעו את מגוון מוצרי אפל, במחירים אטרקטיביים ותחרותיים בשוק, ובעלי אחריות יצרן, בניהם: אייפון 4, אייפון 4S, אייפון 5 , אייפד, מיני אייפד ועוד.

 

במסגרת הכניסה של המותג, תערוך אופיס דיפו בסוף חודש נובמבר השקה אסטרטגית של מכשיר האייפון החדש - iphone 5 שיגיע לישראל.  

 

  

לדברי אבי מלכה בעלי אופיס דיפו: "אחד היעדים המרכזיים שלנו  עם רכישת אופיס דיפו,  היה להכניס לרשת את המותג אפל, הנחשב כמוביל בתחומו. מדובר בצעד משמעותי ואסטרטגי  עבור הרשת אשר יגדיל באופן משמעותי את מספר המבקרים והיקף המכירות במחלקות האלקטרוניקה."

 

לדברי אלי קידר מנכ"ל אופיס דיפו: "מוצרי אפל הינם מוצרים מבוקשים מאוד בשוק הישראלי, אופיס דיפו חתמה על ההסכם רק לאחר שחברת אי דיגיטל התחייבה להעמיד את מגוון מכשירי הסלולר של אפל והחידושים הנלווים להם." לדבריו:  "אנו רואים במכירת מוצרי אפל מנוע צמיחה משמעותי. נשווק את המוצרים במחירים אטרקטיביים ביחס לשוק בישראל. הכוונה היא להפוך לשחקן משמעותי במכירות מכשירי הסלולרי בארץ".

 

לדבריו: "שיתוף הפעולה של רשת אופיס דיפו עם חברת אי דיגיטל נובעת מהעובדה שכיום מחצית מהאנשים שרוכשים את מוצרי אפל, רוכשים אותם בשוק הפתוח וכניסת המותג לרשת שהינה משווק מורשה תגרום לצמצום משמעותי ברכישת המוצרים בשוק הפתוח ותהווה אופציה בטוחה לקונים"

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד