הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דלתא מציגה לראשונה: הקולקציה של נינט טייב

28/10/2013

דלתא משיקה לראשונה קולקציה חדשה, פרי שיתוף פעולה בין המוזיקאית, היוצרת ואייקון האופנה, נינט טייב, (הפרזנטורית זו העונה השלישית), לבין מעצבי האופנה של דלתא, שחברו ליצירה משותפת היוצרת פרשנות עדכנית ושונה לפריטים בקולקציה הנשית.

נינט היתה שותפה מלאה ליצירה. סגנונה הייחודי והלא מסונן, הועבר בטבעיות לקולקציה, ולאחר פגישות ארוכות, מתוקף היותה פרזנטורית זו השנה השלישית, נולד שיתוף הפעולה שנותן את יריית הפתיחה של הקולקציה.

צביקה שווימר, מנכ"ל דלתא אמר כי נינט טייב משלבת בתוכה את כל התכונות המובילות של אייקון מוביל ואהוב בישראל ומקרינה נשיות לצד נעורים, ביטחון, מקוריות, יצירה, אמירה ייחודית ואופנתיות. נינט טייב היא מוזיקאית בחסד, שחקנית ואייקון אופנה בישראל. כל שינוי שהיא עושה, טרנד שהיא מובילה, הופך בן רגע למקור להשראה. מרגישים בקולקציה כי נינט הביאה את "האני המאמין" שלה והפכה אותו לחלק מקולקציה.

הקולקציה נוצרה מתוך שיתוף פעולה מתמשך שהחל ממעורבותה של נינט בקולקציה, דרך קביעת הפלייליסט בחנויות הרשת ועד ליצירת קולקציית עצמאית. נינט, מעבר להיותה השראה מלאה לקולקציה, היא חלק מהקולציה. נינט היתה שותפה מלאה בעיצוב הגזרות, ההדפסים ובבחירת הגוונים והביע דעתה על כל פרט ופרט.

את סדרת המוצרים מלווה הסלוגן your private zone , מסר  לעולם הנשי המבטא את השאיפה לשיפור מעמד הנשים, העצמת נשים וחיזוק הערך העצמי של הנשים בעיני עצמן. 

נינט טייב: "אני מתרגשת להשיק את יריית הפתיחה בקולקציה החדשה שלי. במיני קולקציה הראשונה בעיצובי, דלתא אפשרה לי להביא לידי ביטוי אותי, דרך היצירה בעזרת אנשים יקרים ומוכשרים. אני מקווה שכל אישה בישראל תוכל למצוא חתיכה מעצמה בfree zone".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד