הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

המסעדן אסף לב פותח רשת מזנוני דים סאם

17/11/2013

אסף לב הבעלים של מסעדות פיאנו פיאנו (יקנעם וכפר סבא) ובליני (סוזן דלאל) יפתח בעוד כחודשיים, יחד עם השף רועי חנין, השף הראשי של פיאנו פיאנו, את הסניף הדים סאם הראשון מתוך 25 שעתידיים להיפתח במהלך השנתיים הקרובות בכל רחבי הארץ. הסניף הראשון שיתפקד כמזנון איכותי, יפתח במתחם G בכפר סבא בצמידות למסעדת 'פיאנו פיאנו'. בנוסף לכפר סבא מתוכננים להיפתח בקרוב מאוד עוד שני סניפים, בקניון G-6 ביקנעם ובתל אביב. על עיצוב החנויות הרשת הופקד המעצב ניר פורטל, כל חנות תהיה בגודל של 30-60 מ"ר . ההשקעה המוערכת בכל סניף נעמדת על כ-300,000 ₪ .

אסף הוא בן 48, נשוי למיטל ואב ל-3 ילדים, נולד בנווה מונסון למשפחה עצמאית וכיום הוא מתגורר במושב בני עטרות. אסף הוא אחד שמזהה פוטנציאל, כך הבין לפני מספר שנים שחסר רשת של מזון איטלקי איכותי ונגיש בארץ וכך נולדו להן מסעדות 'פיאנו פיאנו'. חוץ מזה אסף מרצה לקניינות במכללה למסעדנות במכללת שנקר שם מסביר איך לבנות עסק נכון, לא בקצב מהיר ואם חזון יציב ומצליח.


אסף לב: "אנו נכנסים לתחום הזה כי מדובר בתחום שהוא נושק לתחום האיטלקי, עבודה עם בצקים ממולאים. הרי מקור הפסטה הוא בסין, בדים סאם. שני הסניפים שיפתחו ממש בקרוב יהיו בצמידות למסעדות 'פיאנו פיאנו' (יקנעם וכפר סבא) והמחיר של המוצרים יהיו לכל כיס ויעמדו בין 8 ₪ ל40 ₪ לארוחה שלמה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד