הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אקרמן קיבלה זיכיון בלעדי של קבוצת המשקאות הסקוטית הותיקה אדרינגטון

17/11/2013

חברת אקרמן, יבואנית המשקאות החריפים המובילה בישראל, שמחה לבשר על חתימת הסכם ייבוא, הפצה ושיווק של מוצרי קבוצת אדרינגטון בישראל. קבוצת אדרינגטון הינה חברת ענק בבעלות פרטית הפעילה בתחום הוויסקי הסקוטי. הקבוצה בעלת התמחות וניסיון בכל היבט בתהליך ייצור הוויסקי, החל מזיקוק, דרך ערבוב ועד לשלב הבקבוק.

קבוצת 'אדרינגטון', נחשבת כיום לאחת מחברות הוויסקי הגדולות ביותר בתעשייה. הקבוצה החלה דרכה בגלזגו בשנת 1850 על ידי משפחת רוברטסון. כיום, ממשיכה החברה לפעול על פי ערכי משפחת רוברטסון של יושרה, מצוינות, מעורבות וחדשנות.

חברת אקרמן תחל את שיתוף הפעולה עם שיווק המוצרים הבולטים של החברה: היילנד פארק (Highland Park), מקאלן (The Macalan), פיימוס גראוס (The Famous Grouse) - מיוצר מתערובת של שני סוגי הוויסקי מאלט המובילים – מקאלן והיילנד פארק.

 שוק האלכוהול מאופיין בפעילות שיווקית נרחבת, בניית מותג מאסיבית ושיתוף פעולה עם נקודות המכירה התדמיתיות המחזקות את הקשר בין המותגים לצרכנים בנקודות הבילוי, אשר מסייע לחברה בחיזוק המותגים המוצעים לצרכנים באמצעות אותן נקודות מכירה.

כאמור, תחום המשקאות החריפים מאופיין בצמיחה חדה ביותר דווקא בקטגוריית הוויסקי לעומת קטגוריות אחרות. בנוסף, השנים האחרונות מראות התחזקות מותגי פרימיום על חשבון המותגים הזולים. חסם עיקרי בתחום המשקאות האלכוהוליים, על סוגיהם השונים, הינו חוזקם של מותגים מייצור מקומי ומיובא. צריכת משקאות אלכוהוליים מושפעים באופן מובהק מרמת מיתוג של מוצר. שלב בניית המותגים כאמור דרושים זמן והשקעות ניכרות בשיווק וקידום מכירות. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד